Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Jastrzębska Wola, Skolankowska Wola
Pokaż więcej
Krzysztof Jan Piotrowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA STAŃKA
90
(36,14%)
Krzysztof Andrzej Masternak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
128
(51,41%)
Tomasz Krzysztof Zalewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
31
(12,45%)
Okręg 2
Sołectwa: Marianów, Dziewiątle, Stara Łagowica, Nowa Łagowica
Pokaż więcej
Stanisław Józef Górczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA STAŃKA
125
(44,48%)
Kamil Batóg
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
156
(55,52%)
Okręg 3
Część sołectwa Iwaniska (ul. Akacjowa, Bednarska, Garncarska, Lipowa, Rakowska, Słupska, Staszowska, Wincentego Witosa od nr 30 do końca.)
Pokaż więcej
Stefan Jan Barwiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA STAŃKA
76
(26,76%)
Monika Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA WÓJCIKA
43
(15,14%)
Wojciech Piotr Bednarski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
88
(30,99%)
Andrzej Paweł Pietrzyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
77
(27,11%)
Okręg 4
Część sołectwa: Iwaniska (ul. Klimontowska, Kościelna, Podlesie, Słodowa, Stary Gościniec, Ujazdowska)
Pokaż więcej
Piotr Paluch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA STAŃKA
109
(49,77%)
Barbara Maria Guła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(31,05%)
Szczepan Stanisław Madej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
42
(19,18%)
Okręg 5
Część sołectwa: Iwaniska (ul. Kolejowa, Młyńska, Opatowska, Rynek, Szeroka, Wincentego Witosa od nr 1 - 29, Zaldowska)
Pokaż więcej
Wioletta Ewa Kargulewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA STAŃKA
77
(30,92%)
Piotr Bolesław Woźniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
142
(57,03%)
Roman Kędzierski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
30
(12,05%)
Okręg 6
Sołectwa: Stobiec, Zaldów
Pokaż więcej
Marian Staniek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA STAŃKA
29
(13,24%)
Magdalena Kurasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA WÓJCIKA
14
(6,39%)
Małgorzata Dorota Grześkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(36,53%)
Sylwester Charymski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
96
(43,84%)
Okręg 7
Sołectwa: Wzory (Kamienna Góra, Wzory, Zielonka, Podzaldów), Gryzikamień
Pokaż więcej
Bogusław Sławomir Kozak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA STAŃKA
9
(3,18%)
Sylwester Jan Linart
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA WÓJCIKA
18
(6,36%)
Sławomir Wincenty Sadaj
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
131
(46,29%)
Mariusz Paweł Kowalski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(14,49%)
Dorota Danuta Bień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
84
(29,68%)
Okręg 8
Sołectwa: Tęcza, (Tęcza, Planta, Sobiekurów), Wojnowice
Pokaż więcej
Zofia Kokosa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA STAŃKA
85
(27,33%)
Stefan Andrzej Kwiatek
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI
79
(25,40%)
Tadeusz Piszczela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA WÓJCIKA
33
(10,61%)
Maciej Kot
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(25,72%)
Dariusz Maciej Gawron
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(10,93%)
Okręg 9
Sołectwo Ujazd (Ujazd, Haliszka)
Pokaż więcej
Władysław Orkisz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA STAŃKA
107
(35,91%)
Stefan Zając
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI
85
(28,52%)
Dorota Barbara Sobczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA WÓJCIKA
37
(12,42%)
Stanisław Michał Świrk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(23,15%)
Okręg 10
Sołectwa: Boduszów, Krępa.
Pokaż więcej
Zdzisława Maria Kozłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA STAŃKA
39
(19,70%)
Małgorzata Beata Karasińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA WÓJCIKA
14
(7,07%)
Włodzimierz Gołembiowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(22,73%)
Rafał Stanisław Szczepański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
83
(41,92%)
Borys Ryszard Batko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BORYS BATKO
17
(8,59%)
Okręg 11
Sołectwa: Borków, Mydłów (Mydłów, Mydłowiec)
Pokaż więcej
Cezary Stanisław Miśkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA STAŃKA
90
(36,00%)
Jan Stanisław Beraś
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI
84
(33,60%)
Szczepan Adam Osiadły
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(30,40%)
Okręg 12
Sołectwa: Garbowice (Garbowice, Garbowice Kolonia), Przepiórów
Pokaż więcej
Wiesław Stanisław Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA STAŃKA
102
(47,66%)
Ewelina Wioletta Staniek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA WÓJCIKA
68
(31,78%)
Dariusz Podsiadły
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(7,94%)
Paweł Zaroda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
27
(12,62%)
Okręg 13
Sołectwa: Łopatno, Wygiełzów
Pokaż więcej
Wojciech Jan Szczepański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA STAŃKA
78
(37,68%)
Dorota Katarzyna Dąbrowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(28,02%)
Stanisław Pietrzyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
71
(34,30%)
Okręg 14
Sołectwa: Kujawy, Kamieniec
Pokaż więcej
Gabriel Kazimierz Majsak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA STAŃKA
130
(49,81%)
Zdzisław Adamek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA WÓJCIKA
58
(22,22%)
Paulina Madejska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(27,97%)
Okręg 15
Sołectwa: Radwan (Radwan, Radwanówek), Toporów, Kopiec
Pokaż więcej
Zofia Kowalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA STAŃKA
128
(58,72%)
Jadwiga Barbara Bajak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA WÓJCIKA
66
(30,28%)
Stanisław Rozmysłowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(11,01%)