Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gminy: Izabelin, Kampinos i Leszno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Anna Pawlak
116
(0,97%)
-
7
Kazimierz Marian Kuciński
131
(1,10%)
-
1
Robert Duda
1 413
(11,84%)
-
6
Andrzej Ossowski
61
(0,51%)
-
3
Beata Dąbrowska
260
(2,18%)
-
4
Zofia Magdalena Rutkowska
684
(5,73%)
-
2
Rafał Andrzej Kamiński
309
(2,59%)
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN
-
2
Andrzej Cieślak
779
(6,53%)
-
4
Kaja Magdalena Kata
191
(1,60%)
-
6
Daria Michalina Kuźniecow - Dudko
250
(2,10%)
-
5
Ryszard Górka
583
(4,89%)
-
7
Dorota Julita Górecka
1 088
(9,12%)
-
1
Witold Malarowski
1 471
(12,33%)
-
3
Andrzej Wołczyński
1 019
(8,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Bogdan Jerzy Chmielecki
120
(1,01%)
-
5
Karolina Sarzyńska
110
(0,92%)
-
2
Bogusław Jacek Gaudynek
47
(0,39%)
-
4
Elżbieta Natalia Ślusiewicz
46
(0,39%)
-
1
Piotr Zbigniew Sucharski
354
(2,97%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Wojciech Andrzej Białas
1 657
(13,89%)
-
2
Monika Skowrońska
845
(7,08%)
-
4
Ingeborga Zofia Gac
87
(0,73%)
-
3
Leszek Kaczan
138
(1,16%)
-
5
Bogumiła Halina Koprowska
174
(1,46%)
Okręg 2
Gmina: Stare Babice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Janusz Franciszek Śliżewski
109
(1,23%)
-
2
Marzena Teresa Pawłowicz
632
(7,12%)
-
1
Małgorzata Ewa Domżał-Bocheńska
563
(6,34%)
-
3
Małgorzata Olszówka
241
(2,71%)
-
6
Jarosław Napiórkowski
123
(1,39%)
-
5
Stanisław Fijałkowski
302
(3,40%)
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN
-
4
Walerian Żyndul
189
(2,13%)
-
6
Małgorzata Elżbieta Żuławnik-Borstern
258
(2,91%)
-
5
Agnieszka Matuszewska
597
(6,73%)
-
3
Jolanta Teresa Stępniak
312
(3,51%)
-
1
Jan Żychliński
1 043
(11,75%)
-
2
Krzysztof Franciszek Turek
1 633
(18,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Magdalena Słowińska
113
(1,27%)
-
1
Paweł Adam Sumka
645
(7,27%)
-
3
Anna Maria Mikołajczyk
63
(0,71%)
-
4
Michał Tomasz Tomasik
131
(1,48%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Jacek Dariusz Kalwasiński
115
(1,30%)
-
1
Patryk Jan Luboiński
1 094
(12,32%)
-
3
Bogdan Antoni Kuźmiński
70
(0,79%)
-
5
Katarzyna Cecylia Michalska
241
(2,71%)
-
4
Monika Anna Kołodziejczak
403
(4,54%)
Okręg 3
Gmina Łomianki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Hubert Witold Zadrożny
578
(4,55%)
-
3
Andrzej Sylwester Zieliński
164
(1,29%)
-
6
Natalia Maria Żakowska
71
(0,56%)
-
5
Grzegorz Mirosław Moszczyński
65
(0,51%)
-
1
Anna Krystyna Rudzka
772
(6,08%)
-
7
Łukasz Leszek Kowalski
200
(1,58%)
-
2
Agnieszka Bożena Bogdan
274
(2,16%)
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN
-
7
Łucjan Józef Sokołowski
258
(2,03%)
-
3
Elżbieta Urszula Podolska
183
(1,44%)
-
4
Agnieszka Skwara
141
(1,11%)
-
1
Wiesław Pszczółkowski
927
(7,30%)
-
2
Agnieszka Beata Szczurek
551
(4,34%)
-
6
Hanna Maria Kołakowska
136
(1,07%)
-
5
Jan Grądzki
255
(2,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DĄBROWSKIEGO
-
1
Tomasz Dąbrowski
1 390
(10,95%)
-
2
Edward Wołyński
539
(4,25%)
-
3
Tadeusz Kordek
604
(4,76%)
-
4
Danuta Magdalena Kołcz
219
(1,73%)
-
5
Maria Zofia Mirowska
324
(2,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Martyna Małgorzata Perzyńska
43
(0,34%)
-
1
Robert Seweryn Krawczak
184
(1,45%)
-
2
Karolina Barbara Jabłońska
66
(0,52%)
-
4
Tomasz Opęchowski
63
(0,50%)
-
5
Arkadiusz Ireneusz Krawczak
40
(0,32%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Tomasz Paweł Rusinek
1 575
(12,41%)
-
5
Tomasz Wierzbicki
165
(1,30%)
-
4
Elwira Franciszka Matejkowska
146
(1,15%)
-
7
Marek Bogusz
278
(2,19%)
-
6
Barbara Elżbieta Mroczek
188
(1,48%)
-
3
Wojciech Tadeusz Berger
412
(3,25%)
-
2
Anna Jadwiga Bernatowicz-Sobiech
782
(6,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WOLNE ŁOMIANKI"
-
1
Kamil Maksymilian Kaczyński
438
(3,45%)
-
4
Piotr Bieniek
111
(0,87%)
-
3
Małgorzata Elżbieta Szczęścik
155
(1,22%)
-
5
Anna Aleksandra Salwowska
287
(2,26%)
-
2
Janusz Witold Lachowski
110
(0,87%)
Okręg 4
Gmina Ożarów Mazowiecki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Leszek Tokarczyk
1 630
(15,79%)
-
2
Jarosław Witold Szmyt
179
(1,73%)
-
3
Blanka Dorota Jabłońska
594
(5,75%)
-
6
Elżbieta Kielak
443
(4,29%)
-
5
Daria Maria Mularczyk-Mędza
89
(0,86%)
-
4
Aleksander Brzusek
75
(0,73%)
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN
-
5
Przemysław Janowski
769
(7,45%)
-
3
Dariusz Przemysław Galant
568
(5,50%)
-
6
Dorota Rudzik
587
(5,69%)
-
7
Michał Adam Kanclerz
1 068
(10,35%)
-
1
Stanisława Milej - Misztal
861
(8,34%)
-
2
Mariusz Latek
775
(7,51%)
-
4
Agnieszka Maria Wichert
139
(1,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Renata Anna Oszczyk
51
(0,49%)
-
2
Barbara Lang
65
(0,63%)
-
5
Piotr Michał Pytkowski
134
(1,30%)
-
1
Grzegorz Pietrzak
451
(4,37%)
-
3
Robert Stanisław Kardaszewicz
25
(0,24%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Jolanta Maria Janiszewska
178
(1,72%)
-
1
Michał Gajewski
1 065
(10,32%)
-
2
Teresa Kacperska
416
(4,03%)
-
3
Piotr Michał Artemjew
66
(0,64%)
-
5
Magdalena Jadwiga Mierzejewska-Waś
94
(0,91%)
Okręg 5
Gmina Błonie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Grzegorz Bogdan Kołpaczyński
609
(6,53%)
-
2
Anna Karina Wieszczycka
687
(7,37%)
-
4
Małgorzata Hanna Karolak
100
(1,07%)
-
3
Roman Mieczysław Bakon
382
(4,10%)
-
5
Danuta Pruska
58
(0,62%)
-
6
Tomasz Edward Malejko
378
(4,06%)
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN
-
1
Paweł Marcin Białecki
1 047
(11,23%)
-
2
Marek Jan Parafiniuk
997
(10,70%)
-
6
Jerzy Wójcik
413
(4,43%)
-
4
Krystyna Jakubaszek
106
(1,14%)
-
5
Sylwia Alicja Łysakowska
131
(1,41%)
-
3
Agnieszka Urszula Użlis
60
(0,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Marcin Wacław Skalski
147
(1,58%)
-
2
Eryk Marian Witecki-Kazanecki
50
(0,54%)
-
3
Agata Anna Sucharska
86
(0,92%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Romuald Zenon Reszka
1 633
(17,52%)
-
4
Aldona Maria Cyranowicz
384
(4,12%)
-
5
Estera Bronisława Gwiazda
174
(1,87%)
-
3
Przemysław Kazimierz Kubicki
1 148
(12,32%)
-
2
Małgorzata Krystyna Kossut
519
(5,57%)
-
6
Bogdan Mirosław Recielski
211
(2,26%)