Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Wolbrom
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
8
Piotr Janusz Rogozik
80
(2,06%)
-
2
Andrzej Piotr Marchaj
64
(1,65%)
-
5
Dorota Ewa Pielka
28
(0,72%)
-
1
Henryk Zenon Tyrka
195
(5,02%)
-
6
Radosław Wojciech Kuś
209
(5,38%)
-
7
Artur Paweł Pajkiert
203
(5,22%)
-
3
Paweł Knap
98
(2,52%)
-
4
Mariola Stanisława Młynarczyk
107
(2,75%)
-
10
Beata Stępień
50
(1,29%)
-
9
Marta Sosnowska
56
(1,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI I AKTYWNI
-
4
Ryszard Feliks Wisła
47
(1,21%)
-
1
Zbigniew Żyła
400
(10,29%)
-
8
Magdalena Jolanta Marcinowska
67
(1,72%)
-
7
Agnieszka Skuła
30
(0,77%)
-
9
Krzysztof Augustowski
86
(2,21%)
-
2
Anna Maria Augustowska-Mazajczyk
33
(0,85%)
-
5
Jarosław Jerzy Maciąg
55
(1,42%)
-
6
Agata Magdalena Gwóźdź
14
(0,36%)
-
3
Maria Katarzyna Kantor
67
(1,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA - KONTYNUACJA
-
1
Adam Piotr Zielnik
590
(15,18%)
-
2
Kazimierz Pacia
200
(5,15%)
-
7
Elżbieta Janina Kulka
98
(2,52%)
-
4
Stanisław Ireneusz Starzyk
178
(4,58%)
-
10
Katarzyna Żak
83
(2,14%)
-
3
Ewa Małgorzata Kazimierska
292
(7,51%)
-
5
Stanisław Biernacki
178
(4,58%)
-
9
Magdalena Elżbieta Adamczyk
96
(2,47%)
-
8
Edyta Adriana Żyła
42
(1,08%)
-
6
Zbigniew Kolanko
240
(6,18%)
Okręg 2
Sołectwa : Boża Wola, Dłużec, Domaniewice, Jeżówka, Kąpiele Wielkie, Kąpiołki, Lgota Wolbromska, Łobzów, Miechówka, Podlesice II, Poręba Dzierżna, Strzegowa, Zabagnie, Załęże
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Ewa Żuchowicz
89
(2,72%)
-
3
Agnieszka Pluta
94
(2,87%)
-
2
Józef Jacek Łysek
127
(3,88%)
-
6
Zbigniew Pacia
124
(3,79%)
-
8
Marek Ciepał
192
(5,87%)
-
1
Ireneusz Andrzej Mudyń
232
(7,09%)
-
4
Czesław Stanisław Gbyliczek
210
(6,42%)
-
5
Agnieszka Osuszek
56
(1,71%)
-
9
Wiesława Emilia Wach
110
(3,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI I AKTYWNI
-
1
Adam Kazimierz Tabor
237
(7,25%)
-
2
Maciej Mazajczyk
22
(0,67%)
-
3
Mateusz Sypień
42
(1,28%)
-
4
Sabina Mariola Podsiadło
20
(0,61%)
-
5
Paulina Ewa Jeleń
6
(0,18%)
-
7
Agnieszka Maria Szczepankiewicz
45
(1,38%)
-
6
Ola Pielka
28
(0,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA - KONTYNUACJA
-
8
Małgorzata Halina Głowacka
15
(0,46%)
-
2
Lidia Maria Malinowska
158
(4,83%)
-
5
Marcin Grzanka
211
(6,45%)
-
1
Zdzisław Wiesław Pasich
401
(12,26%)
-
3
Andrzej Maciej Barczyk
247
(7,55%)
-
4
Agata Agnieszka Wójcik
315
(9,63%)
-
6
Waldemar Marcin Strózik
135
(4,13%)
-
7
Adam Kazimierz Opiłka
131
(4,01%)
-
9
Justyna Anna Komperda
23
(0,70%)
Okręg 3
Sołectwa: Brzozówka, Budzyń, Chełm, Chrząstowice, Gołaczewy, Kaliś, Lgota Wielka, Poręba Górna, Sulisławice, Wierzchowisko, Zarzecze, Zasępiec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Anna Agnieszka Sojka
84
(2,82%)
-
7
Marzena Kańczuga
114
(3,83%)
-
8
Marcin Pasich
64
(2,15%)
-
4
Adam Władysław Pałka
76
(2,55%)
-
3
Monika Anita Krzywańska
184
(6,18%)
-
1
Tomasz Paweł Ciempka
452
(15,17%)
-
2
Agata Kamionka
417
(14,00%)
-
6
Piotr Boroń
91
(3,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI I AKTYWNI
-
1
Marek Piotr Gil
149
(5,00%)
-
5
Małgorzata Bogusława Gwiazda
17
(0,57%)
-
4
Łukasz Mateusz Słaby
20
(0,67%)
-
2
Zbigniew Edward Rachwał
13
(0,44%)
-
3
Karina Klaudia Borkowska
19
(0,64%)
-
7
Tomasz Jan Marcinowski
34
(1,14%)
-
6
Lucyna Henryka Kruszak
27
(0,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA - KONTYNUACJA
-
3
Jan Pielka
131
(4,40%)
-
6
Renata Jadwiga Ciepał
66
(2,22%)
-
1
Bartłomiej Grzegorz Żurek
423
(14,20%)
-
4
Kazimierz Golda
176
(5,91%)
-
2
Marcin Józef Maciora
183
(6,14%)
-
5
Andrzej Bocianowski
111
(3,73%)
-
7
Aneta Łucja Żezała
90
(3,02%)
-
8
Agnieszka Magdalena Domagała
38
(1,28%)