Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Szczytno

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwa: Lipowa Góra Wschodnia, Lemany

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zdzisław Bogacki

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    234 (52,35%)

    Paweł Piotr Setecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE NIEZALEŻNI

    157 (35,12%)

    Filip Julian Falarz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    56 (12,53%)

    Okręg 2

    Sołectwa: Marksewo, Stare Kiejkuty, Zielonka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Aleksander Stawiarz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE NIEZALEŻNI

    138 (66,35%)

    Bogusława Kwiecień

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    70 (33,65%)

    Okręg 3

    Sołectwa: Płozy, Wawrochy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Sikorski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE NIEZALEŻNI

    274 (74,86%)

    Henryk Chorążewicz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    92 (25,14%)

    Okręg 4

    Osiedle Leśny Dwór

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Woźniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE NIEZALEŻNI

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Sołectwo Nowe Gizewo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Hanna Rydzewska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    194 (52,15%)

    Stanisław Jerzy Merchel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE NIEZALEŻNI

    95 (25,54%)

    Janusz Józef Skweres

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    83 (22,31%)

    Okręg 6

    Sołectwa: Dębówko, Jęcznik, Szczycionek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Edward Lenarciak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE NIEZALEŻNI

    205 (72,70%)

    Dariusz Rosa

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    77 (27,30%)

    Okręg 7

    Sołectwa: Korpele, Sędańsk, Sasek Mały, Sasek Wielki, Siódmak

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirona Pelagia Urbanik - Gołota

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    100 (27,86%)

    Andrzej Stanisław Wróbel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE NIEZALEŻNI

    147 (40,95%)

    Jerzy Wiktor Dobrowolski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    112 (31,20%)

    Okręg 8

    Sołectwo Lipowiec

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Rafał Marcin Szumny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE NIEZALEŻNI

    262 (83,71%)

    Danuta Kur

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    51 (16,29%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Gawrzyjałki, Niedźwiedzie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Pac

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE NIEZALEŻNI

    79 (36,07%)

    Jadwiga Golon

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    140 (63,93%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Nowiny, Szymany

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Gers

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE NIEZALEŻNI

    139 (39,60%)

    Wiesław Rasieński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    64 (18,23%)

    Małgorzata Antosiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SZCZYCIEŃSKIE

    148 (42,17%)

    Okręg 11

    Sołectwo Olszyny

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Ceberek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    112 (32,00%)

    Jolanta Alicja Cielecka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    47 (13,43%)

    Sylwia Nowakowska

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW"

    191 (54,57%)

    Okręg 12

    Sołectwo Lipowa Góra Zachodnia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Henryk Ulatowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE NIEZALEŻNI

    317 (66,04%)

    Sławomir Łyszkowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    163 (33,96%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Czarkowy Grąd, Małdaniec, Piecuchy, Prusowy Borek, Wały

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sylwia Majewska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    147 (54,24%)

    Adam Władysław Żywica

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE NIEZALEŻNI

    48 (17,71%)

    Krystyna Deptuła

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    76 (28,04%)

    Okręg 14

    Sołectwo Rudka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Godlewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE NIEZALEŻNI

    238 (54,59%)

    Anna Marianna Wilga

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RUDKI

    198 (45,41%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Trelkowo, Romany

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Błaszczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE NIEZALEŻNI

    302 (75,69%)

    Adolf Pasztaleniec

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    97 (24,31%)