Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Lubraniec

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Miasto Lubraniec ulice: Aleja Lipowa, Sportowa, Wojska Polskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jacek Kowalewski
      178 (53,13%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNOŚĆ I ROZWÓJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Miłosz Marek Wiśniewski
      157 (46,87%)

    Okręg 2

    Miasto Lubraniec ulice: Brzeska, Jana Pawła II, Kościuszki, Kościelna, Krótka, Nowa, Ogrodowa, Pocztowa, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Świętego Józefa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Halina Łączkowska
      76 (26,57%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNOŚĆ I ROZWÓJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Grażyna Kruczkowska
      119 (41,61%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY LUBRANIEC

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Jarosław Nowakowski
      91 (31,82%)

    Okręg 3

    Miasto Lubraniec ulice: Brzezina, Kaliska, Kujawska, Mickiewicza, Plac 3 Maja, Plac Doktora Mariana Szulca, Sienkiewicza, Słowackiego, Strażacka, Stary Rynek

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNOŚĆ I ROZWÓJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Lidia Ewa Nowak
      202 (72,66%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY LUBRANIEC

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marcin Jankowski
      76 (27,34%)

    Okręg 4

    Miasto Lubraniec ulice: Biskupa Jana Lubrańskiego, Generała Jakuba Jasińskiego, Generała Augustyna Słubickiego, Józefowo, Kochanowskiego, Kopernika, Osiedlowa, Radziejowska, Raj, Reja, Świętej Anny

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Patryk Aleksiński
      56 (20,22%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNOŚĆ I ROZWÓJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Piotr Andrzej Krygier
      149 (53,79%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY LUBRANIEC

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Wioletta Małgorzata Rosołowska
      72 (25,99%)

    Okręg 5

    Miasto Lubraniec ulice: Generała Ludwika Mierosławskiego, Kasprowicza, Kwiatowa, Nowomiejska, Polna, Staszica, Szkolna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Wojciech Adam Kamiński
      25 (8,74%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNOŚĆ I ROZWÓJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Magdalena Rybowska
      175 (61,19%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY LUBRANIEC

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Dariusz Jan Jaroński
      86 (30,07%)

    Okręg 6

    Sołectwa: Bielawy, Dobierzyn, Kazanie

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Radosław Paweł Popieliński
      151 (46,89%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY LUBRANIEC

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Magdalena Monika Pawłowska
      171 (53,11%)

    Okręg 7

    Sołectwa: Lubraniec Parcele, Krowice, Redecz Kalny

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY LUBRANIEC

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Stefan Gralak
      164 (49,10%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jarosław Sobczyński
      170 (50,90%)

    Okręg 8

    Sołectwa: Kolonia Piaski, Redecz Wielki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Violetta Stasiak
      61 (29,33%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY LUBRANIEC

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Piotr Jacek Sławianowski
      147 (70,67%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Annowo, Bodzanowo, Dąbie Kujawskie

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Wiesława Maciejewska
      110 (39,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY LUBRANIEC

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Mirosław Jan Stefański
      171 (60,85%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Milżynek, Sułkowo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Roman Tomasz Kołaczkowski
      78 (23,35%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY LUBRANIEC

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Waldemar Majewski
      135 (40,42%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Paweł Józef Koprowski
      121 (36,23%)

    Okręg 11

    Sołectwa: Janiszewo, Milżyn, Siemnówek

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Andrzej Wujec
      63 (23,77%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY LUBRANIEC

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Lesław Jan Stanisławski
      202 (76,23%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Czajno, Dęby Janiszewskie, Rabinowo, Żydowo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY LUBRANIEC

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Dariusz Roman Rzekanowski
      168 (58,54%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Waldemar Jacek Lewandowski
      119 (41,46%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Sarnowo, Skaszyn, Wola Sosnowa, Wiktorowo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Lucjan Pankiewicz
      92 (26,90%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY LUBRANIEC

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Zbigniew Siewierski
      250 (73,10%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Gołębin, Gołębin Parcele, Kłobia, Smogorzewo, Świątniki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Michał Józef Gajos
      147 (44,01%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY LUBRANIEC

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Jacek Urbański
      187 (55,99%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Biernatki, Koniec, Lubrańczyk, Ossowo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Lidia Teresa Rolerad
      77 (31,56%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY LUBRANIEC

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Stefan Bogumił Szczupakowski
      167 (68,44%)