Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Grzybów, Piątkowiec
Pokaż więcej
Maria Tobiasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KOSA
47
(17,41%)
Robert Maziarz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(25,56%)
Andrzej Piotr Pawlicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA DEPTUŁY
154
(57,04%)
Okręg 2
Sołectwo: Izbiska
Pokaż więcej
Zenon Antoni Bigda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KOSA
102
(42,68%)
Dawid Piotr Węgrzyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA DEPTUŁY
137
(57,32%)
Okręg 3
Sołectwo: Jamy od Nr 1 do Nr 95
Pokaż więcej
Maria Stopa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(35,56%)
Krzysztof Maciejak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA DEPTUŁY
116
(64,44%)
Okręg 4
Sołectwo: Jamy od Nr 95 A do końca
Pokaż więcej
Małgorzata Elżbieta Kużdżał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KOSA
83
(41,50%)
Mirosław Ogara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA DEPTUŁY
117
(58,50%)
Okręg 5
Sołectwo: Wadowice Dolne od Nr 1 do Nr 69 B
Pokaż więcej
Tomasz Grzegorz Dubiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KOSA
29
(17,47%)
Ewa Maria Łachut
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(43,37%)
Marcin Sławomir Augustyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA DEPTUŁY
65
(39,16%)
Okręg 6
Sołectwo: Wadowice Dolne od Nr 69 C do końca
Pokaż więcej
Ryszard Sroka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KOSA
76
(43,43%)
Magdalena Dorota Bednarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA DEPTUŁY
99
(56,57%)
Okręg 7
Sołectwo: Przebendów
Pokaż więcej
Mariusz Jan Należny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WADOWICE GÓRNE
26
(11,87%)
Jarosław Andrzej Strycharz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(20,55%)
Wojciech Grzegorz Trela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA DEPTUŁY
56
(25,57%)
Tomasz Tadeusz Dziewit
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA
92
(42,01%)
Okręg 8
Sołectwo: Wadowice Górne od Nr 1 do Nr 100
Pokaż więcej
Jan Andrzej Święch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KOSA
53
(21,90%)
Lucyna Maria Chmara
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(29,34%)
Andrzej Czepiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA DEPTUŁY
118
(48,76%)
Okręg 9
Sołectwo: Wadowice Górne od Nr 101 do końca
Pokaż więcej
Krystyna Wyzga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KOSA
36
(13,43%)
Anna Niedbała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
107
(39,93%)
Zdzisław Władysław Sypek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA DEPTUŁY
125
(46,64%)
Okręg 10
Sołectwo: Wampierzów od Nr 1 do Nr 90B
Pokaż więcej
Bożena Maria Bierzyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(30,63%)
Joanna Magdalena Skoczylas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA DEPTUŁY
111
(69,38%)
Okręg 11
Sołectwo: Wampierzów od Nr 90C do końca
Pokaż więcej
Krystyna Kusek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KOSA
58
(33,92%)
Anna Pietras
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(19,30%)
Józef Andrzej Lazur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA DEPTUŁY
80
(46,78%)
Okręg 12
Sołectwo: Wierzchowiny
Pokaż więcej
Krzysztof Tadeusz Haracz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KOSA
82
(50,31%)
Mirosława Dorota Wyzga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA DEPTUŁY
81
(49,69%)
Okręg 13
Sołectwo: Kawęczyn
Pokaż więcej
Michał Tomasz Stepczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KOSA
69
(44,81%)
Zdzisław Sroka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(40,26%)
Hubert Przemysław Majkutewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA DEPTUŁY
23
(14,94%)
Okręg 14
Sołectwo: Wola Wadowska
Pokaż więcej
Wiesław Krzysztof Łabuz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KOSA
78
(26,80%)
Witold Pietras
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
147
(50,52%)
Jacek Marian Kowal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA DEPTUŁY
66
(22,68%)
Okręg 15
Sołectwa: Kosówka, Zabrnie
Pokaż więcej
Beata Janina Gadziała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KOSA
91
(38,24%)
Franciszek Grzegorz Kagan
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(23,11%)
Władysław Bartłomiej Czech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA DEPTUŁY
92
(38,66%)