1. liga piłkarek ręcznych. Wysoka wygrana szczypiornistek PreZero APR Radom w Warszawie

PreZero APR Radom wysoko wygrała w Warszawie. Na zdjęciu z piłką Wiktoria Skorża. Patryk Ptak
W meczu grupy C pierwszej ligi piłkarek ręcznych, Varsovia Warszawa przegrała z PreZero APR Radom 27:40. Radomianki, które kilka dni temu wyraźnie wygrały w Kielcach z Suzuki Koroną Handball, w niedzielę poradziły sobie w stolicy. Zajmują drugie miejsce w tabeli, z dziewięciopunktową stratą do lidera, Handballu Warszawa, mając jeden mecz rozegrany mniej.

Wysoka wyjazdowa wygrana szczypiornistek PreZero APR Radom z Varsovią Warszawa

Varsovia Warszawa - PreZero APR Radom 27:40 (17:21)
PreZero APR: Kolasińska, Barańska - Narożna 3 (2), Domka 4, Skorża 3, Głuszko 2, Jakóbowska 6, Papke 2 (1), Dydek 5, Michalska 8 (2), Nowak 2, Gajewska, Boryń 5.

Początek spotkania był wyrównany, ale po kwadransie gry zespół z Radomia zaczął odjeżdżać. W 16 minucie było 9:10, ale w 19 już 9:14. Varsovia jeszcze raz złapała kontakt - w 26 minucie przegrywała tylko 15:16, ale PreZero APR odparła ten atak, a w drugiej połowie jej przewaga była wyraźniejsza, szczególnie w ostatnich minutach.

INNE WYNIKI TUTAJ.
TABELA TUTAJ.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: