1 liga piłkarzy ręcznych: Przegrana Uniwersytetu Radom

W.Ł
Grzegorz Mroczek zdobył dla Uniwersytetu Radom z meczu z SPR PWSZ Tarnów dwie bramki. Tadeusz Klocek
W meczu pierwszej ligi piłkarzy ręcznych, Klub Sportowy Uniwersytet Radom przegrał 31:35 z SPR PWSZ w Tarnowie.

SPR PWSZ Tarnów - KS Uniwersytet Radom 35:31 (23:17)

Uniwersytet: Sulima, Markowski, Hernik - Socha 2, Kowalczyk 2, Stanik 1, Wiak 6, Mroczek 2, Jurgilewicz 3, Pawelec 1, Pezda 6, Kubajka 2, Włoskiewicz 5, Banaczek 1, Michalski, Pomiankiewicz.

Już do przerwy gospodarze wygrywali różnicą sześciu goli. Po zmianie stron podopieczni trenera Mariusza Greli zaczęli odrabiać straty. W 50 minucie, było już jednak 33:25 dla Tarnowa i było wiadomo, że dwa punkty zdobędzie SPR PWSZ. Dla zwycięzców najwięcej bramek rzucili dwaj rozgrywający, Daniel Dudka - 10 i Michał Kubisztal - 6.

W kolejnym meczu, Uniwersytet Radom zagra w sobotę, 18 listopada we własnej hali z ŚKPR Świdnica. Początek meczu o godzinie 18.