1liga. Remis Broni Radom z BISTS Bielsko-Biała

Radomski debel, Artur Kalita (z lewej) i Sebastian Lubaś.
Radomski debel, Artur Kalita (z lewej) i Sebastian Lubaś. Sylwester Szymczak
W meczu drugiej kolejki pierwszej ligi tenisa stołowego, Broń Radom zremisowała 5:5 z BISTS Bielsko-Biała.

Broń Radom - BISTS Bielsk0-Biała 5:5.

Wyniki poszczególnych gier:
Lubaś Sebastian - Szymczyk Jan 3:0 (11:1, 11:8, 11:5)
Kusiński Marcin - Tomicki Jarosław 3:2 (11:4, 13:11, 7:11, 6:11, 11:8)
Lubaś Sebastian - Tomicki Jarosław 1:3 (11:9, 8:11, 8:11, 6:11)
Kusiński Marcin - Szymczyk Jan 3:1 (11:8, 14:12, 10:12, 11:5)
Kalita Artur - Pietraszko Łukasz 3:0 (11:7, 11:7, 11:4)
Glegoła Paweł - Szotek Karol 0:3 (9:11, 11:13, 7:11)
Kalita Artur - Szotek Karol 1:3 (2:11, 6:11, 11:8, 6:11)
Glegoła Paweł - Pietraszko Łukasz 0:3 (9:11, 6:11, 10:12)
Kusiński Marcin / Glegoła Paweł - Tomicki Jarosław / Szotek Karol 1:3 (11:9, 8:11, 7:11, 6:11)
Lubaś Sebastian / Kalita Artur - Szymczyk Jan / Pietraszko Łukasz 3:1 (11:5, 11:7, 10:12, 11:7)

- Każdy zdobyty punkt bardzo cieszy. Z silnym rywalem z Bielska Białej też. Naszym celem jest zajęcie miejsca w pierwszej piątce - mówił po meczu Paweł Glegoła, tenisista stołowy Broni Radom.
Ozdobą meczu była pierwsza gra, jednych z najbardziej utytuowanych pingpongistów w Polsce, Marcina Kusińskiego z Jarosławem Tomickim .
Nasz zawodnik prowadził już 2:0. Jarosław Tomicki doprowadział do wyrównania. W piątym secie nawet prowadził 6:3. Marcin Kusiński wziął czas i wygrał tego seta 11:8 i cały pojedynek 3:2.
Po czterech grach singlowych zgodnie z planem było 3:1 dla Broni. Po grach deblowych 4:2.
Wyniki czterech ostatnich gier singlowych odwróciły się na korzyść gości. Dość nieoczekiwanie swój pojedynek przegrał na drugim stole, Artur Kalita z Karolem Szotkiem. Do tej pory radomski zawodnik z tym graczem wygrywał. Szkoda, bo wygrana była bardzo blisko.