2 liga piłkarska. Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom 1:3

Kamil Cupriak strzelił gola i zaliczył asystę.
Kamil Cupriak strzelił gola i zaliczył asystę. Grzegorz Lipiec
W meczu drugiej kolejki piłkarskiej drugiej ligi, Radomiak Radom pokonał 3:1 Siarkę w Tarnobrzegu.

Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom 1:3 (0:0)
0:1 Rossi Leandro 51, 0:2 Kamil Cupriak 74, 1:2 Konrad Zaradny 75, 1:3 Jakub Rolinc 80.

Siarka: Dybowski - Witasik, Kubowicz, Dawidowicz - Grzesik, Stępień, Czyżycki (72 Witkowski), Płatek (85 Wawrylak), Janeczko (54 Radulj), Broź, Ropski (62 Zaradny).

Radomiak: Gostomski - Grudniewski, Świdzikowski, Klabnik, Jakubik - Cupriak (74 Filipwoicz), Wolak, Bemba, Colina (66 Rolinc), Brągiel (60 Mazan) - Leandro (70 Jabłoński).

Sędzia: Damian Gawęcki z Kielc.

W Radomiaku w wyjściowym składzie pojawił się debiutant, Adam Wolak, który grał jako defensywny pomocnik. To także drugi młodzieżowiec, obok bramkarza Huberta Gostomskiego. Druga zmiana w podstawowej jedenastce w porównaniu do meczu z Garbarnią Kraków to występ Michała Grudniewskiego. Na ławce rezerwowych Jerzy Cyrak posadził Adriana Gapczyńskiego i Szymona Stanisławskiego.

Pierwsze minuty to bardzo ostrożna gra z obu stron.

W 9 minucie z rzutu wolnego bramkarza Siarki próbował zaskoczyć Rossi Leandro. Strzał był bardzo niecelny.

W 22 minucie żółtą kartką za faul na Rossi Leandro ukarany został Piotr Witasik.

W 31 minucie po zagraniu Rossi Leandro mocnym strzałem popisał się Matthieu Bemba, ale strzał naszego piłkarza zostało zablokowane.

W 33 minucie Rossi Leandro z ostrego kąta próbował pokonać Karola Dybowskiego, trafił w boczną siatkę

W 36 minucie żółtą kartkę za faul na Rossi Leandro ujrzał Konrad Stępień.

W 43 minucie po strzale Dariusza Brągiela wypluł piłkę na rzut rożny bramkarz Karol Dybowski.

W 47 minucie, Hubert Gostomski obronił bardzo groźny strzał Konrada Stępnia.

W 51 minucie po kontrze Radomiak zdobył bramkę.

Kamil Cupriak zagrał wzdłuż bramki do Rossi Leandro, który skierował piłkę do siatki.

W 52 minucie fantastyczną obroną strzału Mateusza Czyżyckiego popisał się Hubert Gostomski.

Od 54 minuty Siarka grała w "10". Drugą żółtą kartką w konsekwencji czerwoną został ukarany kapitan Konrad Stępień.

W 65 minucie żółtą kartką został ukarany Peter Mazan.

W 67 minucie po strzale Petera Mazana piłka trafiła w poprzeczkę.

W 74 minucie druga bramka dla Radomiaka. Kamil Cupriak podwyższył na 2:0.

W 75 minucie po błędzie Huberta Gostomskiego, Konrad Zaradny skierował piłkę do siatki.

W 80 minucie kapitalnym uderzeniem popisał się z 15 metrów Jakub Rolinc i piłka wpadła do siatki.