20. kolejka w Campeon.pl lidze okręgowej. Drużyny z górnej połowy tabeli wygrały swoje mecze

mk
Szydłowianka przegrała z drugą drużyną Radomiaka.
Szydłowianka przegrała z drugą drużyną Radomiaka. Wojciech Warso
W piątek oraz sobotę odbyła się 20. kolejka Campeon.pl ligi okręgowej. Nie zabrakło w nich wielu bramek i emocji. Nie zawiedli faworyci, którzy zgodnie wygrali swoje spotkania.

Mazowsze Grójec - Gracja Tczów 5:1 (0:1)
Bramki: Sobczak 50, Cackowski 74, Grodzki 86, Sobczak 89, Grodzki 90 - Karasiński 25
Mazowsze: Erden - Gałka, Złoch, Lisiecki, Nojek, Sobczak, Orłowski, Derewicz, Rogoziński (46. Grodzki), Wysocki, Czerepok.
Gracja Tczów nie położyła się przed liderem tabeli i zaskoczyła wyżej notowanych rywali swoim nastawieniem do meczu prowadząc do przerwy 0:1 po bramce Adriana Karasińskiego, który w 25. minucie najlepiej odnalazł się w zamieszaniu w polu karnym i pokonał bramkarza Mazowsza. Tuż po przerwie lider z Grójca wciąż atakował. Zawodnikom z Tczowa nie starczyło sił na całe spotkanie. W ciągu ostatnich piętnastu minut stracili cztery gole.

Proch Pionki - Legion Głowaczów 2:0 (1:0)
Bramki: Szczepański 29, Tata Nsah 65 z karnego
Proch: Zawodnik - Tkaczyk, Jarosek, Denkiewicz (85. Kapusta), Pryciak, Kisiel (63. Sobieraj), Kołodziej, Barzyński, Nowocień(70. Kozicki), Cierzuch (58. Tata Nsah), Szczepański (90. Pachlerski).
Ozdobą spotkania był gol strzelony przez Mateusza Szczepańskiego bezpośrednio z rzutu rożnego. Proch Pionki od początku zdominował przeciwnika nie pozwalając im stworzyć żadnej dogodnej sytuacji do strzelenia gola.

Powiślanka Lipsko - Mogielanka Mogielnica 3:1 (0:1)
Bramki: Cieciura 60, Zięba 67, Krupa 88 - Pawłowski 3
Powiślanka: Rak - Łukasiak (58. Woźniak), Zięba, Cieciura, Dryka (55. Kwiatkowski), Fulara, Ogonowski, Bajor, Król (80. Krupa), Gajos (65. Bzikot), Skorupa (60. Gardynik).
W 20 minucie Wojciech Bajor z Powiślanki nie strzelił rzutu karnego. Drużyna z Lipska szybko straciła gola, ale przez większość meczu dominowała i dopięla swego w drugiej połowie.

Zawisza Sienno - Jodła Jedlnia-Letnisko 0:3 (0:2)
Bramki: Skowroński 16, Sobkowiak 30, Skórnicki 60.
Jodła: Ziębakowski (90. Piorun), Jończyński, Sobkowiak, Skórnicki, Osiński, Gromski, Kiraga (85. Sułkowski), Pełka (75. Gutkowski), Pysiak (80. Jedynak), Paczuła (65. Rutka), Skowroński (90. Kowalski).

KS Warka - Zwolenianka Zwoleń 2:0 (1:0)
Bramki: Pacholski 45, Mińkowski 75 z rzutu karnego
Warka: Dutkowski - Wierzbicki, Szydło (85. Ścisłowski), Żak (25. Majewski), Bińskowski, Słomiński (55. Witan), Jałocha, Mińkowski, Bubiec (55. Woźniak), Ząbkowski, Pacholski

Iłżanka Kazanów - Pilica Nowe Miasto 1:3 (0:1)
Bramki: Debski z karnego - Krzemiński 2 z karnych, Rzepkowski
Mecz rozegrano w Radomiu na boisku ze sztuczną nawierzchnią, gdyż murawa w Kazanowie była grząska i nie nadawała się do gry.
W 8 minucie kontuzji nabawił się Adam Pędzikowski, najlepszy strzelec Pilicy. Mimo osłabienia goście wykorzystali błędy i wygrali zasłużenie. Sędzia podyktował w tym meczu trzy rzuty karne.