Zamknij

Echo Dnia

28. Finał WOŚP w powiecie kozienickim. Hojni mieszkańcy oraz dużo atrakcji. Zobacz zdjęcia

Tradycyjnie finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dobywały się dotychczas drugiej niedzieli stycznia. Niestety, pandemia koronawirusa sprawiła,

Archiwum

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/44] Następne

28. Finał WOŚP w powiecie kozienickim. Hojni mieszkańcy oraz dużo atrakcji. Zobacz zdjęcia

Tradycyjnie finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dobywały się dotychczas drugiej niedzieli stycznia. Niestety, pandemia koronawirusa sprawiła, że w tym roku wydarzenie zostało przełożone na 31 stycznia. Przypominamy, jak wyglądał Finał WOŚP w powiecie kozienickim w poprzednim roku.

Podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy łącznie w Kozienicach zebrano 74.733 tys. 33 gr. Od 8 rano 70 wolontariuszy brało udział w 28. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pieniądze do puszek zbierane były w Kozienicach, Piotrkowicach, Głowaczowie, Brzózie, Janikowie, Magnuszewie, Stanisławicach i Świerżach Górnych. Sztab 28 finału znajdował się w budynku OPP „Ogród Jordanowski” w Kozienicach przy ulicy Jana Kochanowskiego 1. Wolontariuszką, której udało zebrać się najwyższą kwotę była Maria Kujawiak.

Podczas niedzielnego finału udało jej się uzbierać 2169,59 złotych. Drugi wynik należy do Reginy Kalbarczyk (2092,2 złotych). Najlepszą trójkę zamyka Kinga Szczudlińska, której na rzecz WOŚP udało się uzbierać 2013,52 złotych.

ZOBACZ KOLEJNE ZDJĘCIA>>>

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy