4. liga. Czerwono w Żyrardowie. Warka wściekła po meczu!

W meczu dwóch beniaminków czwartej ligi, Żyrardowianka pokonała KS Warka.

Żyrardowianka Żyrardów - KS Warka 3:0 (0:0)
Bramka: 1:0 Adrian Bienienda 64, 2:0 Cezary Majchrzak 69. 3:0 Majchrzak 86.
Warka: Sładkowski - Bylak (46 Mińkowski), Malinowski (46 Lenarczyk), Staros, Majewski (46 Lewecki), Pędzikowski, Vogtman (80 Seremak), Pacholski, Witan, Wierzbicki, Stefański (86 Szydło)

Fatalnie zaczął się ten mecz dla wareckiej ekipy. Jakub Staros już w drugiej minucie zatrzymywał przed polem karnym rywala wychodzącego na czystą pozycję przeciwnika i zawodnik Warki zobaczył czerwona kartkę. Nasz zespół praktycznie od początku musiał więcej uwagi poświęcić defensywie.
Najlepszą okazję warczenie mieli tuż po wznowieniu drugiej połowy. Najpierw Paweł Pacholski przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Żyrardowianki. Piłkę dobijał Maksymilian Vogtman, ale nie trafił z bliska do pustej bramki.
Niestety w 64 minucie szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy i po uderzeniu Adriana Bieniendy, piłka zatrzepotała w siatce. Warczanie nie mieli już czego bronić. Grając w "dziesiątkę" zaryzykowali, zaatakowali odważniej i niespełna pięć minut później było już 2:0.
Poczynania sędziego wprowadzały sporą nerwowość w tym meczu. W 75 minucie czerwoną kartkę zobaczył Damian Rakoczy z Żyrardowianki, zaś w 79 minucie arbiter wyrzucił z boiska Adama Pędzikowskiego. W końcówce Warka straciła jeszcze jedną bramkę.

[ZDJĘCIA] Radomskie cheerleaderki są coraz lepsze i prezentują poziom ekstraklasowy!

QUIZ. Radomskie gwiazdy sportu. Potrafisz ich rozpoznać?

Radomiak Radom. Kadra na sezon 2019/2020. Oto pełny skład "zielonych" na nowe rozgrywki w Fortuna 1 Ligi

[HIT] Radomianka, Aleksandra Buczyńska, to jedna z najpiękniejszych polskich tenisistek!

TOP 20! Najciekawsze letnie transfery w klubach regionu radomskiego!

[UNIKATOWE ZDJĘCIA] Kibicowskie klimaty w regionie radomskim. Niektórych ekip już nie ma