54 minuty gry Rafała Wolskiego w meczu Fioretinie (WIDEO)

/W.Ł./
Rafał Wolski.
Rafał Wolski po raz pierwszy w karierze znalazł się w podstawowym składzie Fiorentiny.

Trener Fiorentiny Vincenzo Montella, postanowił wystawić w wyjściowym składzie Rafała Wolskiego, wychowanka Uczniowskiego Klubu Sportowego Jastrząb Głowaczów w meczu wyjazdowym z Atalanta Bergamo.

W 16. minucie groźny strzał Polaka obronił golkiper Atalanty. Kilka chwil przed przerwą ofensywny pomocnik miał udział przy pierwszej bramce strzelonej przez Fiorentinę. Chilijczyk Matias Fernandez otworzył wynik, dobijając uderzenie Rafała Wolskiego.

W 54 minucie szkoleniowiec Fiorentiny ściągnął młodzieżowego reprezentanta Polski z boiska. Fiorentina odniosła przekonujące zwycięstwo 2:0 z Atalantą Bergamo.