92 minuta zaważyła o wyniku meczu w Lipsku

/SzS/
Łukasz Janik (przy piłce) zaliczył asystę w doliczonym czasie gry i jego Szydłowianka umocniła się na fotelu lidera S. Szymczak
Dziś rozegrane zostały dwa mecze z udziałem zespołów z czołówki tabeli. Szydłowianka Szydłowiec strzelając w Lipsku gola w ostatniej minucie zapewniła sobie wygraną i powiększyła przewagę nad Oskarem Przysucha.

Powiślanka Lipska - Szydłowianka Szydłowiec 1:2 (1:1).
0:1 Szyszka 16, 1:1 Donoch 29, 1:2 Łaciak 90 + 2.
Powiślanka: Chadała - Szewczyk, Zięba, Boguś, K. Rusin, Kapsa, Donoch (80 Bzikot), Kłos, Krupa (65 Gołda), Chudyba, Skorupa (82 Jabłoński).
Szydłowianka: Wieczorek - Kornacki, S. Jakubczyk, Wiatrak, Drożdzał - Szyszka, Gawor, Walkiewicz (75 Łaciak), P. Janik (75 Rafalski), Miller (65 Okła), Janik.
- To był znakomity mecz w wykonaniu obu zespołów, więc tym bardziej cieszę się, że udało nam się go wygrać - mówił po spotkaniu bardzo zadowolony, Andrzej Koniarczyk, trener Szydłowianki.

Oskar Przysucha - Zwolenianka Zwoleń 1:1 (0:0),
1:0 samobójcza 64, 1:1 Rogala 67.
Oskar: Studziński - M. Stolarek, Kucharski, Moskwa, Bińkowski, S. Stolarek (46 Obuch), J. Sapieja, K. Siwek, Kszczotek, Wajszczuk (60 Płuciennik), Pałgan (73 Ł. Sapieja).
Zwolenianka: Drab - Krupa, Kowalkowski, Sobieszek, Jędra (63 Maj), Tęcza, Oleksik (75 Wolszczak), Kopeć, Kubica (70 Pyrka), P. Rogala, Karasiński (78 Fiet).

Proch Pionki - Zawisza Sienno 2:3 (2:1).
1:0 Szczepański 5, 1:1 M. Dudek 32, 2:1 samobójcza 42, 2:2 M. Klaus 61 z karnego, 2:3 Cieśla 86.
Zawisza: Pisarek - Dudek, Kamiński, G. Wójcik (75 Sitek), Tusiński, Strąk (46 Cieśla), Bajor, Rożek (85 Młynek), M. Klaus, Sobkiewicz.

Iłżanka Kazanów - Zodiak Sucha 6:1 (2:0).
1:0 Chmielewski 41, 2:0 Dębski 44, 3:0, Chmielewski 70, 4:0 Chmielewski 72, 5:0 Dębski 76, 5:1 Jagodziński 78, 6:1 Dębski 90.
Iłżanka: Wurman - K. Dypa, Kosowski, Owczarek, Rutkowski (75 Korczak), Ćwiklak, Oleksik, Chmielewski, Gleguła, Michalik (75 Suwała), Debski.
Oronka Orońsko - Legion Głowaczów 1:2 (0:2).
0:1 Bolek 12, 0:2 Marszałek 26, 1:2 Olejarz 77.
Oronka: Boruch - Bączek, K. Gumulak, Suligowski, Kuźmiński, Strzygłowski, Nogaj (60 Olejarz), Rzechowski (78 Osobiński), Koptas (60 P. Czarnecki), Arak (60 Wieczorek), K. Czarnecki.
Legion: Krynicki - W. Czubaj, Pawlonka, H. Czubaj, Krupa, Wolski, Marszałek, Osiński, Konopka (85 Spytek), Bolek, Fusiek.

Skaryszewianka Skaryszew - Ruszcovia Borkowice 4:0 (0:0),
1:0 M. Kocon 30 z karnego, 2:0 M. Kocon 68, 3:0 M. Kocon 73, 4:0 Czapczyński 90.
Skaryszewianka: Wojciechowski - Grygiel (86 Czapczyński), Stępniewski (46 Soboń), Gogacz, Stefański, Lawrenc, Sowa, Banaszkiewicz, Sułkowski, M. Kocon, Mucha.

Plon Garbatka - Sokół Przytyk 0:2 (0:2)
0:1 Panek 11, 0:2 Panek 16.
Dwie bramki Jacka Panka w odstępie zaledwie czterech minut zapewniły gościom komplet punktów.

KS Potworów - Sadownik Błędów 3:2 (2:0).
1:0 Grochala 35, 2:0 Pietraszewski 42, 3:0 Tkaczyk 50, 3:1 Boroń 71, 3:2 P. Bilski 89.
Po 50 minutach Potworów prowadził już 3:0 i poczuł się zbyt pewnie, bo goście strzelili dwie bramki, a w końcówce zabrakło im czasu na wyrównanie.