Aneta Rydz zdobyła brązowy medal w skoku wzwyż na mistrzostwach Polski seniorek !

/W.Ł./
Aneta Rydz brązowa medalistka mistrzostw Polski seniorek.
Aneta Rydz, lekkoatletka ZTE Radom zdobyła brązowy medal w skoku wzwyż w mistrzostwach Polski seniorek. Radomianka skoczyła 186 cm.

W drugim dniu lekkoatletycznych mistrzostw Polski seniorów, które rozgrywane są w Krakowie w finałach startowało troje reprezentantów ZTE Radom.

Bardzo dobre wieści napłynęły z konkursu skoku wzwyż kobiet. Podopieczna trenera Piotra Gosa pokonała 186 centymetrów i zdobyła brązowy medal. Wynik 186 cm. jest nowym rekordem życiowym Anety Rydz. Mistrzynią Polski została Kamila Lićwinko z Podlasia Białystok.

W finale biegu na 400 metrów przez płotki pobiegli Jakub Smoliński i Piotr Szewczyk. Jakub zajął czwarte miejsce z czasem 51.33 sekundy. Trzeci Paweł Gwiazdoń z AZS Katowice uzyskał czas 51.32 sek. Piotr Szewczyk był piąty z czasem 51.97. Mistrzem Polski został Patryk Dobek z SKLA Sopot z czasem 50.80 sek.

W ostatnim dniu mistrzostw Polski (wtorek) w finale konkursu pchnięcia kulą wystąpi Dominik Witczak z ZTE Radom.
W eliminacjach na 100 metrów przez płotki i mamy nadzieję, że też w finale wystartuje Martyna Mąkosa z ZTE Radom.
W biegu na 3000 metrów w przeszkodami wystąpi Danuta Woszczek z Uczniowskiego Klubu Sportowego Olimp Kozienice.