Artur Błasiński najszybszy w biegu wokół zalewu na Borkach

/sid/
W biegu wokół zalewu na Borkach wystartowało niemal 200 osób. Zwyciężył Artur Błasiński (z numerem 68) J. Stobiecki
Artur Błasiński, jeden ze współorganizatorów sobotniego biegu zaliczanego do Grand Prix Radomia, zwyciężył z czasem 25 minut i 9,67 sekundy na liczącej 7600 metrów trasie wokół zalewu na Borkach.

W imprezie, której głównym celem była popularyzacja biegania wystartowało niemal 200 osób. Biegacze rywalizowali na dystansach od 100 metrów (przedszkolaki) do 7600 metrów (mężczyźni). Najszybszy w kategorii panów okazał się Artur Błasiński. Wśród pań, najszybszą okazała się Danuta Zatorska, która pokonała trasę o długości 3600 metrów w czasie 14 inut i 2,81 sekundy.

Wyniki biegu i zdjęcia z imprezy wkrótce.