Awantura w klasie A. Kibice w Mirowie przerwali mecz i chcieli bić piłkarzy z Iłży (ZDJĘCIA)

SzS
Kibice Gryfii zaatakowali piłkarzy Polonii
Kibice Gryfii zaatakowali piłkarzy Polonii Mateusz Kot
Do nieprzyjemnej sytuacji doszło w miniony weekend podczas meczu klasy A, w którym Gryfia Mirów przegrała 1:6 z Polonią Iłża. Najpierw w przepychanki wdali się piłkarze obu drużyn, a po chwili na boisko wbiegli miejscowi kibice.

Mecz rozgrywano w Bieszkowie Dolnym, gdzie zwykle gospodarzem jest Gryfia. Do 68 nic się nie działo. Wtedy to jeden z zawodników Polonii ostro sfaulował Damiana Grzmila piłkarza Gryfii. Ten wstał i spoliczkował przeciwnika. Od tego momentu rozgorzała awantura. Najpierw w przepychanki wdali się piłkarze, a za moment na murawę wpadło kilku krewkich kibiców, którzy zaatakowali zawodników Polonii.
Dopiero po kilku minutach sędzia Tomasz Ksyta opanował całą sytuację i mecz dokończono. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.
"Coraz częściej pomiędzy zawodnikami na boisku zdarzają się kłótnie w których emocje biorą górę. Drużyna jak to drużyna, powinna stanowić zgrany kolektyw a w Gryfii Mirów ewidentnie tego brakuje. Przegrywać trzeba też umieć, szkoda że nie rozumieją tego zawodnicy oraz kibice którzy doprowadzili do mocnych przepychanek pod koniec spotkania. Takie zachowanie nie przystoi na żadnym stadionie piłkarskim" - czytamy na oficjalnym facebooku Gryfii Mirów.

(ZDJĘCIA) Zachwycająca forma pięknej, radomskiej trenerki. Pomogła już wielu ludziom