Bardzo dobry występ biegaczy ZTE Radom w przełajowych mistrzostwach Polski

W.Ł
Patryk Kozłowski został mistrzem Polski w biegu na 6000 metrów juniorów.
Patryk Kozłowski został mistrzem Polski w biegu na 6000 metrów juniorów. archiwum
Patryk Kozłowski zdobył złoty medal, Mateusz Dębski brązowy na przełajowych mistrzostwach Polski w Kwidzyniu. Czwarte miejsce zajął inny lekkoatleta ZTE Radom, Mateusz Kaczor. Cała trójka to podopieczni trenera Leszka Trzosa.

Mistrzem Polski w biegu przełajowym juniorów na 6000 metrów został Patryk Kozłowski. Osiągnął wynik 18 minut 59 sekund.
Trzecie miejsce zajął kolega klubowy Patryka - Mateusz Dębski. Uzyskał czas 19 minut 39 sekund.

Zaledwie dwóch sekund zabrakło do brązowego medalu Mateuszowi Kaczorowi w biegu na 8000 metrów w rywalizacji młodzieżowców. Mateusz uzyskał czas 25 minut 44 sekundy.

QUIZ. Gwara młodzieżowa lat 70. Czy rozpoznasz te słowa?