Bez medalu w Toruniu. Aneta Rydz piąta w skoku wzwyż

/W.Ł./
Aneta Rydz w skoku wzwyż  zajęła piąte miejsce.
Aneta Rydz w skoku wzwyż zajęła piąte miejsce.
Piąte miejsce zajęła Aneta Rydz z ZTE Radom w konkursie skoku wzwyż na halowych lekkoatletycznych mistrzostwach Polski seniorek, które odbywają się w Toruniu. Podopieczna trenera Piotra Gosa skoczyła 176 centymetrów. Do brązowego medalu zabrakło 3 centymetrów. Mistrzynią Polski została Kamila Lićwinko z nowym rekordem Polski 202 centymetry.

W konkursie pchnięcia kulą startowali dwaj zawodnicy ZTE Radom, Dominik Witczak i Damian Kusiak. Witczak zajął szóste miejsce z wynikiem 19 metrów 12 centymetrów, Kusiak był siódmy z wynikiem 19.06.

W eliminacjach 400 metrów biegał Jakub Smoliński z ZTE Radom i zakwalifikował się do niedzielnego finału z czwartym czasem. Jutro w chodzie na 3000 metrów wystartuje Angelika Augustyn z Olimpu Kozienice.