Bezbramkowy sparing Broni z Juventą (zdjęcia)

/SzS/
Cezary Czpak w barwach Broni
Cezary Czpak w barwach Broni S. Szymczak
Czwartoligowi piłkarze radomskiej Broni zremisowali 0:0 z Juventą Starachowice. W ekipie radomian zagrało dwóch nowych graczy.

Broń Radom - Juventa Starachowice 0:0.

Broń I połowa: Kędzierski (30 Molęda) - Cichoń, Kośmicki, W. Kupiec, Kozieł - Doliński, Sałek, Czpak, Kościelniak - Rogala, Ciupiński.

Broń II połowa: Molęda (60 Młodziński) - Zieliński, Jarząbek, Boguś, Grymuła - Rdzanek, Cichawa, P. Kocon, Dziubiński, Drachal - Chudziński.

Był to mecz, w którym nie brakowało zażartej walki i każdy metr boiska. Z obu stron nie wiele było sytuacji bramkowych. Wyżej notowana Juventa wysoko postawiła poprzeczkę ekipie Broni.

Niespodzianką w składzie radomian było pojawienie się Cezarego Czpaka, byłego piłkarza Radomiaka Radom, który ostatnio grał w Stali Stalowa Wola. Zagrał 45 minut i zaprezentował się poprawnie. Najbliższe dni pokażą, czy zostanie on zawodnikiem Broni.

Po powrocie z zagranicy ponownie w barwach Broni pojawił się Łukasz Kozieł i zagrał dobrze. To właśnie on w 20 min uratował radomian przed stratą gola, gdy wybił piłkę z linii bramkowej. Chwilę wcześniej sam mógł strzelić bramkę z rzutu wolnego, ale piła przeszła tuż nad poprzeczką.

Więcej o meczu w poniedziałkowym "Echu Sportowym"