Brawo wychowanek Młodzieżowego Domu Kultury w Radomiu, szachista, Michał Ziętek! Zdobył wysokie miejsca w ogólnopolskich mistrzostwach

bk
Michał Ziętek odniósł sukces na 23. Ogólnopolskich Indywidualnych Mistrzostwach Dzieci i Młodzieży Szkolnej w szachach, w Dąbkach koło Darłowa. MDK
Michał Ziętek, wychowanek Młodzieżowego Domu Kultury w Radomiu, wziął udział w 23. Ogólnopolskich Indywidualnych Mistrzostwach Dzieci i Młodzieży Szkolnej w szachach, które odbyły się w dniach 7 -17 sierpnia w Dąbkach koło Darłowa. Odniósł sukces.

W swojej kategorii wiekowej (klasy VII-VIII) Michał zdobył III miejsce w szachach klasycznych, które były rozgrywane tempem 60'+30".

Natomiast w szachach błyskawicznych, gdzie tempo wynosiło 3 minuty na zawodnika na całą partię + 5 sekund za każdy ruch, Michał zajął IV miejsce.

Michał Ziętek jest podopiecznym Arkadiusza Kądzieli.

- To były udane szachowe wakacje nad morzem - mówi Michał.