Brązowe medale w drodze do Radomia. W sobotę mecz numer trzy siatkarek E.Leclerc Moya Radomka z ŁKS Commercecon Łódź (ZDJĘCIA Z MECZU)

Włodzimierz Łyżwa
Najwyższe władze Polskiej Ligi Siatkówki w sobotę przyjeżdżają do Radomia z brązowymi medalami.- Tak wszystko się zgadza. Jednak trzeba wykonać jeszcze ten jeden krok, wygrać po raz trzeci z ŁKS. Jestem bardzo zbudowany postawą całego zespołu. Wystrzeliliśmy z formą na najważniejsze mecze - mówi Łukasz Kruk, dyrektor sportowy E.Leclerc Moya Radomka Radom.Jeżeli siatkarki E.Leclerc Moya Radomka wygrają trzeci mecz z ŁKS Commercecon Łódź, to brązowe krążki trafią do wspaniałych radomskich siatkarek. W rywalizacji do trzech wygranych, E.Leclerc Moya Radomka prowadzi 2:0. W minioną sobotę, w Radomiu, E.Leclerc Moya Radomka wygrała pierwszy mecz 3:0, drugi we wtorek (wczoraj) w Łodzi także wygrały radomianki 3:2. Trzeci mecz zaplanowany jest na najbliższą sobotę, 17 kwietnia w Radomiu. Początek meczu o godzinie 14.45.ŁKS Commercecon Łódź - E.Leclerc Moya Radomka Radom 2:3 (25:23, 25:20, 20:25, 23:25, 9:15)ŁKS Commercecon: Bongaerts 3, Zaroślińska-Król 25, Wójcik 10, Lazović 18, Ninković 14, Alagierska 14, Saad (libero), Strasz (libero) oraz Pacak 0, Kalandzadze 1, Pasznik 0. E.Leclerc Moya Radomka: Skorupa 4, Honorio 34, Bjelica 28, Samara 9, Łukasik 8, Moskwa 8, Witkowska (libero) oraz Biała 0, Picussa 3, Bałucka 0, Twardowska 0. MVP meczu:  Bruna Honorio (E.Leclerc Moya Radomka).Co za mecz, co za emocje we wtorkowy wieczór w hali w Łodzi, gdzie tamtejsze siatkarki ŁKS Commercecon podejmowały zespół E.Leclerc Moya Radomka Radom. Radomianki już przegrywały w setach 0:2.Odwróciły losy meczu, wygrały drugiego i trzeciego seta. W piątym decydującym dały popis gry. Prowadziły, 4:0, 6:2, 8:3, 10:4, by wygrać do 9. ZOBACZ ZDJĘCIA Z WTORKOWEGO WYGRANEGO PRZEZ RADOMIANKI 3:2 MECZU>>>
Najwyższe władze Polskiej Ligi Siatkówki w sobotę przyjeżdżają do Radomia z brązowymi medalami.- Tak wszystko się zgadza. Jednak trzeba wykonać jeszcze ten jeden krok, wygrać po raz trzeci z ŁKS. Jestem bardzo zbudowany postawą całego zespołu. Wystrzeliliśmy z formą na najważniejsze mecze - mówi Łukasz Kruk, dyrektor sportowy E.Leclerc Moya Radomka Radom.Jeżeli siatkarki E.Leclerc Moya Radomka wygrają trzeci mecz z ŁKS Commercecon Łódź, to brązowe krążki trafią do wspaniałych radomskich siatkarek. W rywalizacji do trzech wygranych, E.Leclerc Moya Radomka prowadzi 2:0. W minioną sobotę, w Radomiu, E.Leclerc Moya Radomka wygrała pierwszy mecz 3:0, drugi we wtorek (wczoraj) w Łodzi także wygrały radomianki 3:2. Trzeci mecz zaplanowany jest na najbliższą sobotę, 17 kwietnia w Radomiu. Początek meczu o godzinie 14.45.ŁKS Commercecon Łódź - E.Leclerc Moya Radomka Radom 2:3 (25:23, 25:20, 20:25, 23:25, 9:15)ŁKS Commercecon: Bongaerts 3, Zaroślińska-Król 25, Wójcik 10, Lazović 18, Ninković 14, Alagierska 14, Saad (libero), Strasz (libero) oraz Pacak 0, Kalandzadze 1, Pasznik 0. E.Leclerc Moya Radomka: Skorupa 4, Honorio 34, Bjelica 28, Samara 9, Łukasik 8, Moskwa 8, Witkowska (libero) oraz Biała 0, Picussa 3, Bałucka 0, Twardowska 0. MVP meczu: Bruna Honorio (E.Leclerc Moya Radomka).Co za mecz, co za emocje we wtorkowy wieczór w hali w Łodzi, gdzie tamtejsze siatkarki ŁKS Commercecon podejmowały zespół E.Leclerc Moya Radomka Radom. Radomianki już przegrywały w setach 0:2.Odwróciły losy meczu, wygrały drugiego i trzeciego seta. W piątym decydującym dały popis gry. Prowadziły, 4:0, 6:2, 8:3, 10:4, by wygrać do 9. ZOBACZ ZDJĘCIA Z WTORKOWEGO WYGRANEGO PRZEZ RADOMIANKI 3:2 MECZU>>> facebook łks commercecon łódź