Wybory Parlamentarne

Sprawdź wyniki wyborów w Twoim okręgu

Broń Radom jest w ćwierćfinale mazowieckiego Pucharu Polski (ZDJĘCIA)

Sylwester Szymczak
Fragment meczu Delta - Broń. Dwa gole dla Broni zdobył Damian Winiarski. Sylwester Szymczak
W meczu I rundy mazowieckiego Pucharu Polski Delta Słupno przegrała wysoko z trzecioligową Bronią Radom.

DELTA SŁUPNO - BROŃ RADOM 1:7 (1:2)
Bramki: Czarnecki 27, 72, Nogaj 30, Machajek 58, Śliwiński 66, Winiarski 71, 89 - Złobecki 37.

Tuzimek (79 Pawluk) - Machajek, Jagieła, Wicik, Ziemak, Leśniewski (81 Kiełbasa), Czarnota (75 Oparcik), Winiarski, Nogaj (81 Marzec), Śliwiński (83 Warych), Czarnecki (75 Lis).

Przeciwnikiem Broni był zespół płockiej ligi okręgowej i dopóki gospodarze mieli siły, starali skutecznie przeszkadzać Broni. Z kolei radomianie pojechali na mecz bez ośmiu zawodników, którzy odeszli z zespołu po zakończonym przedwcześnie sezonie.

Na pierwszą bramkę trzeba było czekać prawie pół godziny, a za chwilę było już 0:2. Gospodarze złapali kontakt, próbowali przed przerwą zdobyć wyrównującą bramkę, ale rutynowany zespół nie pozwolił na zbyt wiele. Po przerwie szybko posypały się kolejne bramki. W sumie Broń strzeliła ich siedem, a mogła dużo więcej.
Mecz toczył się momentami w czasie burzy i ogromnej ulewy, a piłka wielokrotnie stawała w miejscu i płatała figla. W zespole z Radomia zadebiutowało sporo młodzieży z rocznika 2002.