Broń Radom nie awansowała do finału mazowieckiego Pucharu Polski. Zobacz zdjęcia

Sylwester Szymczak
W środę w Książenicach odbył się półfinałowy mecz Pucharu Polski na Mazowszu. Rezerwy Legii Warszawa pokonały Broń Radom 3:1.

LEGIA II WARSZAWA – BROŃ RADOM 3:1 (2:0)

Bramki: Kiedrowicz 14, Możdżeń 45, Grączewski 73 - Pietrzyk 88

Broń: Kosiorek - Pietrzyk, Wrześniewski, Goljasz (62 Szymczak), Kobiera (71 Grudzień), Derlatka, Partyka (52 Kowalski), Nowak (52 Knap), Kielak (62 Odolak), Reid (71 Mydłowiecki), Kargul (83 Jakubiec).

- Wynik gorszy niż gra, bo zagraliśmy dobre spotkanie, stworzyliśmy sobie kilka dobrych okazji. Szkoda szczególnie straty bramki do szatni na 2:0, bo mieliśmy okres swojej dobrej gry.. Teraz musimy skupić się już na lidze - mówi trener Broni, Dominik Bednarczyk.

Przed przerwą mecz był wyrównany, ale Legia była skuteczniejsza. W 14 minucie objęła prowadzenie. Broń zaczęła przeważać, miała swoje okazje, ale w 45 minucie pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Mateusz Możdżeń i gospodarze podwyższyli rezultat..
Po przerwie Broń grała...ale to Legia na 3:0 podwyższyła rezultat.
W samej końcówce radomianie zdobyli kontaktową bramkę. Do dośrodkowania najwyżej wyskoczył Kacper Pietrzyk.
W niedzielę o godz. 17 Broń u siebie zagra z liderem III ligi, ŁKS II Łódź.

Czy Biało - Czerwoni zatriumfują w stolicy?