Broń Radom - Pogoń Grodzisk Maz. 3:0. Dobry mecz gospodarzy (WIDEO)

/SzS/
Fragment meczu Broń - Pogoń
Fragment meczu Broń - Pogoń S. Szymczak
W meczu trzeciej ligi, piłkarze Broni Radom pokonali dość łatwo Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3:0.

BROŃ RADOM - POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 3:0 (2:0)
Bojek 2, Marczak 9, Nowosielski 84.

Broń: Radczenko - Wieczorek (85. Rdzanek), Ankurowski, Skórnicki (39 Gorczyca), Wichucki, Bojek (70 Nogaj), Sałek, Bouchniba, Leśniewski (75. Titunin), Nowosielski, Marczak.

Piłkarze Broni rozegrali kolejny bardzo dobry mecz na własnym obiekcie. Właściwie już po 10 minutach było już po meczu. Najpierw w 2 minucie na bramkę rywala uderzał Mariusz Marczak, a piłkę dobił do siatki Michał Bojek. Z kolei w 9 minucie było już 2:0. Damian Sałek prostopadle podał do Mariusza Marczaka, ten zakręcił obroną Pogoni i pewnie trafił do siatki.

Przez długi czas Broń grała mądrze i kompletnie na nic nie pozwalała rywalowi. W 70 minucie drugą żółtą i w efekcie czerwoną kartkę zobaczył Damian Sałek i radomianie grali w osłabieniu. Pogoń zaatakowała śmielej, miała nawet jedną dogodną okazję do strzelenia gola, ale w 84 minucie to gospodarze zadali decydujący cios. Bardzo ładną bramkę na 3:0 zdobył Piotr Nowosielski.