Broń rozgromiła trzecioligowca z Piaseczna (zdjęcia, video)

/SzS/
Marcin Kośmicki (z lewej) walczy o piłkę z Chukwuma Odonką, czołowym zawodnikiem z Piaseczna S.. Szymczak
W sobotnim meczu sparingowym, piłkarze Broni Radom wysoko pokonali trzecioligowy KS Piaseczno 5:1.

Broń Radom - KS Piaseczno 5:1 (2:0).

Kozubek 13, Ciupiński 39, Rogala 69, Boguś 81, Chudziński 85 - Gromadzki 72 z karnego

Broń: Młodziński (46 Kędzierski) - Kozieł (46 Boguś), W. Kupiec (57 Jarząbek), Kośmicki, Cichoń (61 Chudziński), Doliński (46 Grymuła), Dziubiński (46 Cichawa), Sałek (61 Kocon), Kozubek (62 Kościelniak), Rogala (46 Jagodziński), Ciupiński (66 Rogala).

Na tle wicelidera trzeciej ligi, piłkarze Broni wypadli wręcz rewelacyjnie. Przez całe 90 minut przeważali i zasłużenie wygrali spotkanie.

Bardzo dobry mecz w barwach Broni rozegrał Dariusz Kozubek, do niedawna zawodnik Korony Kielce. Sam zdobył pierwszego gola, a przy drugim asystował. Po przerwie mógł nawet dołożyć kolejną bramkę, ale w sytuacji sam na sam przestrzelił.

Kolejnym nowym graczem jaki pojawił się w Broni, był Wojciech Jagodziński z Nidy Pińczów. On także wypadł pozytywnie i przynajmniej na razie zostanie w radomskim klubie.

Więcej o meczu oraz rozmowa z Dariuszem Kozubkiem, w poniedziałkowym "Echu Sportowym"