Broń w smutnych nastrojach zakończyła sezon

/SzS/
S. Szymczak
W meczu 30 kolejki, trzeciej ligi, piłkarze Broni Radom przegrali 0:1 z Ursusem Warszawa

Broń Radom - Ursus Warszawa 0:1 (0:0), Łowicki 84.
Broń: Molęda - Noheem, Czachór, Kupiec, Kozubek, Rdzanek, Kourou, Dziubiński, Marczak (78 Sałek), Teboh (73 Ubożak), Ziętek.

Była to szósta porażka radomian w rundzie wiosennej. Trzeba jednak przyznać, że w tym spotkaniu Broń zasłużyła co najmniej na remis.
Jedyny gol padł w 84 minucie po ewidentnym błędzie sędziego. W 84 minucie podyktował rzut wolny na 16 metrze, choć tak naprawdę o faulu nie było mowy, bo Maciej Czachór czysto wyłuskał piłkę przeciwnikowi spod nóg. Łowicki strzelając z 16 metrów uderzył po ziemi w długi róg i piłka wpadła do siatki.

Więcej o meczu w poniedziałkowym "Echu Sportowym"