Broń wreszcie wygrała, trzy gole Marczaka (zdjęcia)

/SzS/
Mariusz Marczak (z lewej) zdobył trzy gole w sobotnim meczu Broni
Mariusz Marczak (z lewej) zdobył trzy gole w sobotnim meczu Broni S. Szymczak
Po dwóch słabszych występach, piłkarze trzecioligowej Broni Radom wygrali 3:0 z Orlętami Radzyń Podlaski. Wszystkie gole zdobył Mariusz Marczak

BROŃ RADOM - ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 3:0
Marczak 3, 48 z karnego, Marczak 90
Broń: McMullen - Rdzanek, Gorczyca, Skórnicki (46 Wicik), Budziński, Noheem, Sałek, Oshikoja (60 Menert), Leśniewski, Marczak, Chrzanowski (60 Nogaj).

Piłkarze Broni po słąbych występach z Lublinianką 0:1 i Granatem Skarżysko Kamienna (0:1) rozegrali w sobotnie przedpołudnie dobre spotkanie i pewnie pokonali trzecioligowca z Radzynia Podlaskiego. Były jeszcze mankamenty w grze Broni, niedokładne podania, nieporozumienia obrońców, ale porównując do ostatnich spotkań, gra radomian mogła zadowalać.

JUż w 3 minucie Mariusz Marczak uderzył lewą nogą z 18 metrów i piłka wpadła pod poprzeczkę. Na początku drugiej połowy w polu karnym gości faulowany był Jakub Chrzanowski i Marczak ponownie trafił do siatki. Ten sam zawodnik w 90 minucie popisał się efektownym strzałem z rzutu wolnego z 17 metrów.

Wiecej o meczu w poniedziałkowym Echu Sportowym.