Broń znokautowała Mazowsze

/SzS/
Broń pokonała Mazowsze 7:1
Broń pokonała Mazowsze 7:1 T. Klocek
W meczu sparingowym, trzecioligowa Broń Radom pokonała wysoko wicelidera czwartej ligi mazowieckiej, Mazowsze Grójec.

Broń Radom - Mazowsze Grójec 7:1 (2:1), Ubożak 23, Ciupiński 28, Dziubiński 51, Chudziński 70, Ziętek 72, 74, Jamróz 82 - Romański 13.

Broń: Molęda (46 Michałek) - Noheem (46 Kupiec), Czachór (60 Gorczyca), Jarząbek, Ubożak (46 Budziński), Rdzanek (60 Maciejczak), Sałek, (60 Marczak) Dziubiński (60 Pawelec), Kozubek, (46 Jamróz) Teboh (46 Zietek), Ciupiński (46 Chudziński).

Mazowsze: Czerwiński (46 Przybylski) - Baranowski (46 Wachowicz), Dusiński, Kołecki, Kościelniak (80 Lepa) Jaskólski (20 M. Nojek), Karls (46 Dębiński), Sobczak (60 Kulczycki), Zawadzki, Romański, Wojtulewicz.
Broń podobnie, jak Radomiak urządziła sobie festiwal strzelecki. Już po kwadransie powinna prowadzić trzema bramkami, ale to grójczanie pierwsi zdobyli gola.

Z POŁOWY BOISKA

Radomianie zagrali bez kontuzjowanych, Pawła Młodzińskiego i Marcina Kośmickiego. Nie było również Senegalczyka Badji Mourou, który doznał lekkiego urazu stopy, ale w sobotę powinien być już gotowy do gry.

Od 60 minuty trener Artur Kupiec dał pograć kilku juniorom i co ciekawe zespół złożony z młodych zawodników, zdobył w ciągu niespełna kwadransa cztery gole. Ozdobą spotkania była bramka strzelona przez Adriana Ziętka, który z połowy boiska przelobował bramkarza Mazowsza, Cezarego Przybylskiego.
Z kolei w drużynie z Grójca już po 20 minutach ze względu na kontuzję kostki musiał zejść Tomasz Jaskólski.