Broni strzelać nie kazano. Porażka z Kutnem (zdjęcia)

/SzS/
Sam Daniel Ciupiński (z lewej) miał kilka dogodnych okazji
Sam Daniel Ciupiński (z lewej) miał kilka dogodnych okazji S. Szymczak
W meczu trzeciej ligi łódzko - mazowieckiej, Broń Radom przegrała z MKS Kutno 0:1

Broń Radom - MKS Kutno 0:1 (0:1), Lipiński 44

Broń: Młodzinski - Noheem (76 Budziński), Bargieł, Kupiec, Rdzanek, Złoch (61 Książek), Siwak (46 Chrzanowski), Pakos (71 Gorczyca), Leśniewski, Czarnecki, Ciupiński.

Gdyby patrząc wyłącznie na liczbę celnych strzałów, czy sytuacji podbramkowych, Broń pokonałaby Kutno i to dość wysoko. Jednak za walory estetyczne nikt w piłce nie nagradza. Radomianie zmarnowali kilka dogodnych okazji i zeszli z boiska pokonani. Dwukrotnie z kilku metrów pudłował Daniel Ciupiński, dwukrotnie też obrońcy z Kutna wybijali z linii bramkowej, w 90 minucie po strzale Ciupińskiego piłka odbiła się od poprzeczki.

Tymczasem w 44 minucie Dariusz Lipiński uderzył bardzo ładnie z rzutu wolnego. Podkręcił piłkę obok muru, ta wpadła idealnie przy słupku.

Szersza relacja w poniedziałkowym "Echu Sportowym"