Byłeś na meczu Broni Radom z Legią II Warszawa? Znajdź się na zdjęciach

Sylwester Szymczak
W środowy wieczór odbył się mecz trzeciej ligi, pomiędzy Bronią Radom z rezerwami Legii Warszawa. Na boisku padł remis 1:1.

Było to spotkanie czwartej kolejki. Tym razem w środku tygodnia nie przyszło tak wielu widzów jak na inaugurację w meczu z GKS Bełchatów. Mimo to, kto był, to emocjonował się do samego końca. Byłeś na meczu? Znajdź się na poniższej galerii.

Broń objęła prowadzenie przed przerwą, ale w drugiej połowie na początku Legia zdobyła wyrównującego gola. Goście dominowali w końcówce i mogli wygrać ten mecz. Broń zdołała się wybronić i za ambitną walkę dostała gromkie brawa.