Byłeś na meczu piłkarek ręcznych APR Radom? ZNAJDŹ SIĘ NA ZDJĘCIACH

Sylwester Szymczak
W meczu I ligi piłki ręcznej kobiet, PreZero APR Radom przegrała z AZS UMCS Lublin 19:25 (8:8). To był pierwszy mecz w nowym sezonie. Kibice zobaczyli zupełnie nowy zespół, wraz z nowym trenerem Rafałem Banaczkiem i nowym sponsorem firmą PreZero. Hala "Budowlanki" szczelnie się wypełniła i na brak emocji nie można było narzekać. Radomska drużyna zagrała dobrą pierwszą połowę. Niestety początek drugiej odsłony przyniósł przyjezdnym przewagę czterobramkową i lublinianki nie oddały już prowadzenia. Mimo porażki można było się przekonać, że piłka ręczna w Radomiu jeszcze nie zginęła. ZOBACZ KOLEJNE ZDJĘCIA Z TRYBUNA I Z BOISKA ---->>>>>Sylwester Szymczak