Campeon.pl liga okręgowa. Szydłowianka Szydłowiec uległa rezerwom Radomiaka

mk
Radomiak Radom wygrał z Szydłowianką w Szydłowcu.
Radomiak Radom wygrał z Szydłowianką w Szydłowcu. Wojciech Warso
W swoim pierwszym tej wiosny spotkaniu radomskiej ligi okręgowej Szydłowianka Szydłowiec przegrała u siebie z drugą drużyną Radomiaka Radom 1:3.

Szydłowianka Szydłowiec - Radomiak II Radom 1:3 (0:2)
Bramki: Kamil Mosiołek 55' - Simon Colina 26, Karol Kucharski z karnego 45, Dominik Sokół 80.

Szydłowianka: Czyż - Siwak, Wiatrak, Chatys (80. Wiaderek), Woźniak (78. Jankowski), Kumoch, Grymuła, Łęcki, Bilski (80. Chwaliński), Rogala (65. Moros), Mosiołek (82. Sadza).
Radomiak II: Kowalczyk - Grot, Kucharski, Lech, Brągiel, Jabłoński, Colina, Markiewicz (80. Nowosadko), Nowakowski (85. Winiarski), Bogacz (86. Trzos), Sokół.

Drugą drużynę Radomiaka wzmocnili zawodnicy na co dzień grający w pierwszym zespole. Simon Colina był ostoją w środku pola, a Dariusz Brągiel szalał na skrzydle. Od pierwszych minut zaznaczyła się przewaga gości z Radomia. Szydłowianka do tego meczu przystąpiła zbyt bojaźliwie. W 26. minucie po składnej akcji i kilku podaniach Simon Colina strzelił pierwszego gola dla Radomiaka. Autorem drugiej bramki z rzutu karnego był Karol Kucharski. To tak zwany gol "do szatni".

Druga połowa przynajmniej na początku zmieniła się diametralnie. Piłkarze z Szydłowca wyszli naładowani energią i znacznie przeważali, a dowodem tego była bramka w 55 minucie. Gola z rzutu wolnego po rykoszecie strzelił Kamil Mosiołek. Gracze Szydłowianki dostali wiatru w żagle i wciąż zagrażali bramce Radomiaka, ale szybko radomianie ostudzili zapały "niebiesko-białej bandy" strzelając gola na 3:1.