Campeon.pl liga okręgowa. Zwycięstwo Orła z Gracją, remis w meczu Jodły Jedlnia z Warką

mk
Archiwum
21. kolejka ligi okręgowej w wielu meczach przyniosła nieoczekiwane wyniki. KS Warka, wicelider tabeli zremisował z Jodłą Jedlnia-Letnisko, a Orzeł długo męczył się z ostatnią w tabeli Gracją Tczów.

Gracja Tczów - Orzeł Wierzbica 1:2 (0:1)
Bramki: Bartosiak 25, Jaworski 83 dla Orła
Orzeł: Przytuła - Reuszel (22 Spadło), P. Ankurowski, Różański, Więczasek, Stąpór, Bartosiak, Szczepanik, Dziurzyński, Jaworski (88 Chruślak), Minda (75 B. Ankurowski)
To Orzeł przez znaczną część meczu kontrolował to spotkanie, stwarzał sobie wiele okazji podbramkowych, ale brakowało skuteczności. Gracja na swoim boisku po raz kolejny postawiła się mocniejszemu rywalowi i nawet doprowadziła do remisu, ale nie zdołała zremisować.

Zawisza Sienno - Szydłowianka Szydłowiec 3:2 (3:1)
Bramki: Niedbała 13, Michał Klaus 19, 25 - Mosiołek 38 karny, Bilski 55
Zawisza: M. Lasocki - Mroczkowski, R. Lasocki, D. Lasocki, Kubiak, Tusiński, S. Klaus (70 Młynek), Dąbrowski, Michałek (68 Barański), M. Klaus, Niedbała (62 Rożek i 83 Sitek)
Szydłowianka: Czyż - Siwak, Wiatrak, Chatys, Woźniak (46 Śledz), Grymuła, Łęcki, Kumoch, Rogala (82 Jankowski), Bilski (78 Mnich), Mosiołek (58 Moros)
Zawisza Sienno bardzo szybko objął prowadzenie z drużyną z Szydłowca. Wygrywali już 3:0, ale piłkarze "niebiesko-białej bandy" otrząsnęli się i strzelili jednego gola do przerwy. W drugiej połowie Szydłowianka znacznie przycisnęła, strzeliła gola na 3:2 i do końca meczu starała się wyrównać, ale zabrakło skuteczności. Zawisza Sienno po wygranej przeskoczył Szydłowiankę w tabeli Campeon.pl ligi okręgowej.

Powiślanka Lipsko - Legion Głowaczów 3:1 (1:0)
Bramki: Król 3, Zięba 65 i 75 dla Powiślanki
Powiślanka: Rak - Woźniak (80 Łukasiak), Zięba, Cieciura, Dryka (55 Kwiatkowski), Fulara (66 Jabłoński), Bajor, Ogonowski, Król (85 Krupa), Gajos (77 Bzikot), Gardynik
Mecz toczył się pod dyktando gospodarzy, którzy do przerwy mogli wygrywać znacznie wyżej. Po wygranej Powiślanka wskoczyła na ósme miejsce w tabeli.

Zwolenianka Zwoleń - Zamłynie Radom 3:2 (1:0)
Bramki: Oleśkiewicz 20, Zdrzalik 68, Trybała 85 - Kubica karny 60, Jopek 93
Zwolenianka: Kozieł - Trybała, Kośminiński, Sowa, Pyrka, Kołtunowicz, Grabowski, Wójcik, Świątek (85 Magierek), Zdrzalik (85 Okoń), Oleśkiewicz (75 Kwaśnik i za niego w 80 Walaszczyk).
Mecz był poprzedzony minutą ciszy. - Cała drużyna zagrała dla mojego zmarłego ojczyma, Kazimierza Osińskiego, wieloletniego kierownika drużyna, przyjaciela i kibica Zwolenianki - mówił Krzyszof Oczkowski, trener Zwolenianki. To był typowy mecz walki, ale to Zwolenianka wykorzystała swoje sytuacje i przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Jodła Jedlnia-Letnisko - KS Warka 0:0
Jodła: Ziębakowski - Gromski, Skórnicki, Jończyński, Czarnecki, Kiraga, Pełka, Pysiak, Paczuła (65 Rutka), Skowroński (88 Gałan),Sułkowski (75 Gutkowski)
To było bardzo dobre spotkanie wyrównanych drużyn. Niestety, kibice zgromadzeni na stadionie nie doczekali się żadnych goli.