Centrum awansowało. Gratulacje dla Królewskich, Promna blisko

SzS
Centrum Radom po 17 latach w okręgówce Patryk Wolski, młody trener radomskiej drużyny odbierał wczoraj gratulacje S. Szymczak
Centrum Radom wywalczyło historyczny awans do ligi okręgowej. Z kolei Królewscy Jedlnia awansowali do klasy A. W meczu o czwartą ligę, LKS Promna ma skromną przewagę nad Kasztelanem.

LKS Promna 1 (1)
Kasztelan Sierpc 0 (0)

Bramka: Majewski 30

W pierwszym meczu barażowym Promna skromnie wygrała i ma niewielką zaliczkę przed środowym rewanżem. Szkoda, bo wynik mógł być znacznie wyższy.
Warto przypomnieć, że na to rozstrzygnięcie czeka szczególnie 14 zespół ligi okręgowej, Zawisza Sienno. Jeśli Promna awansuje, wówczas siennianie utrzymają się w “okręgówce”.

Centrum Radom5 (1)
Zodiak Sucha 1 (0)

Bramki: D. Wolski, Chodyra, Jastrzębski z karnego, Paliwoda, Molga z karnego dla Centrum.

W 17 - letniej historii Centrum Radom, to największy sukces. W dwumeczu, radomianie okazali się wyraźnie lepsi od rywala. W środę zwyciężyli 3:1, a w Radomiu odnieśli przekonujące zwycięstwo.
Jeszcze do 30 minuty goście próbowali nawiązać równorzędną walkę, ale po stracie pierwszego gola, w drugiej połowie otworzyli się kolejne bramki były tylko kwestią czasu.
Po meczu radość trwała długo. Drużyna dostała też gratulacje i pamiątkowy puchar od prezydenta Radomia, Radosława Witkowskiego.

Królewscy Jedlnia 5 (4)
GKS Belsk Duży 0 (0)

Bramki: Mucha, S. Sałek, A. Jurczak z karnego, K. Gębczyk, R. Orłowski.
W pierwszym meczu, w środę, Belsk wygrał 2:1, ale w rewanżu już po 5 minutach Królewscy zdobyli dwa gole i byli bliżej awansu. Ekipa z Jedlni do przerwy prowadziła już 4:0.