Chwile grozy na meczu w Pniewach

/sid/
Piłkarze Zamłynia Radom przezyli w Pniewach chwile grozy, gdy ich kolega Patryk Pawlikowski stracił przytomność J. Stobiecki
Sprawdź wyniki.

Zapowiadany jako najciekawszy pojedynek kolejki, mecz pomiędzy LKS Pniewy, a Zamłyniem ZA Kombud SA Radom został przerwany na ponad 40 minut, a piłkarze, trenerzy i kibice przeżyli chwile grozy.

Po niefortunnym zderzeniu w powietrzu, w czasie walki o piłkę, pomocnik Zamłynia, Patryk Pawlikowski padł na ziemię. Zawodnik zaczął się dusić!

- W pierwszej chwili nie wiedzieliśmy co się stało - relacjonował Piotr Pluta, kierownik Zamłynia. - Na szczęście, w pobliżu był sędzia Artur Obłękowski, który niezwłocznie zorientował się w powadze sytuacji. Przerwał mecz, wezwał służbę medyczną i pomagał w udzielaniu pierwszej pomocy.

Pilica Nowe Miasto - Powała Taczów 2:0 (1:0), M. Rzepkowski 9, Krzanowski 90.

LKS Pniewy - Zamłynie ZA Kombud SA Radom 3:2 (1:1), Ślusarczyk 25 z karnego, Bloch 55, Rusek 75 - Pietrzyk 28, 62.

KS Stara Błotnica - Centrum Godów Radom 2:1 (1:0), Maj 22, Jurczak 58 - Zarębski 67.

Mogielanka Mogielnica - Sadownik II Błędów 4:2 (3:1), Pawłowski (2 bramki), Szumpur, Łukasiak (po 1) dla Mogielanki.

Wulkan Windoor II Zakrzew - Orzeł Gielniów 1:1 (0:1), Kiraga 82 dla Wulkanu Windoor.

Mazowsze II Grójec - Kraska Jasieniec 6:1 (3:1), Kochański 3, Ucinek, Kalinowski, Kulkiecki - K. Sarniak.

GKS Chynów - LKS Jedlińsk 3:1 (0:1), Lasota 50, 85 Druszcz 70 dla Chynowa.

Tęcza Augustów - GKS Belsk Duży 3:3 (2:1), Lipowski 27, samobójcza 32, K. Jopek 61 - Franczak 39, 53, Szymański 65.

Więcej w poniedziałkowym "Echu Sportowym"