Czadoman szalał w Kozienickiej Strefie Kibica

Mariusz Basaj
Ruda tańczy jak szalona dało się usłyszeć w Kozienicach kilka razy.
Ruda tańczy jak szalona dało się usłyszeć w Kozienicach kilka razy. Mariusz Basaj
W czwartek w Kozienickiej Strefie Kibica rozbrzmiały takie hity jak "Ruda tańczy jak szalona", "Chodź na kolana" czy "Bo to jest miłość". Przed meczem Biało-Czerwonych wystąpił bowiem gwiazdor muzyki disco polo - Czadoman!

Koncert opóźnił się o parę minut, a to ze względu na przedłużające się spotkanie Ukrainy z Irlandią Północną, gdzie sędzia musiał na chwilę przerwać mecz. We Francji zawodnikom przeszkadzał grad. Mecz udało się dokończyć, a Irlandczycy wygrali 2:0 i wyrzucili naszych wschodnich z sąsiadów z turnieju.

Chwilę po ostatnim gwizdku na scenie pojawił się wyczekiwany, zwłaszcza przez młodszą część publiki, Czadoman. Ze sceny strefy rozbrzmiały same jego największe hity, niekoniecznie tylko w oryginalnych wersjach.

Muzyk miał świetny kontakt z publicznością. Nie zabrakło wspólnego śpiewania i szalonej zabawy tuż pod sceną.

Koncert skończył się na kilkanaście minut przed meczem. Na telebimie puszczono studio sportowe, a chwilę potem przyszła pora na wielkie emocje