Czarni Radom liderem! Pokonali Ślepsk Suwałki (zdjęcia)

/sid/
Siatkarze Czarnych Radom wygrali 3:1 ze Ślepskiem Suwałki i są nowym liderem tabeli pierwszej ligi Ł. Wójcik
Siatkarze Czarnych Radom pokonali 3:1 Ślepsk Suwałki. Dzięki wygranej i porażce dotychczasowego lidera, BBTS Bielsko-Biała, radomianie awansowali na pierwsze miejsce w tabeli pierwszej ligi.

Radomianie po wygraniu pierwszego seta, w kolejnej odsłonie popełnili wiele błędów, których efektem była wysoka przegrana. Kolejne dwie partie, mimo że rywale grali bardzo dobrze w obronie, Czarni zdołali rozstrzygnąć na swoją korzyść, inkasując komplet punktów. Kontuzji w czwartym secie nabawił się rozgrywający Suwałk, Łukasz Jurkojć.

Najlepszym zawodnikiem spotkania został Jakub Radomski, który otrzymał statuetkę ufundowaną przez sponsora meczu, firmę Zbyszko.

Czarni po zwycięstwie nad Ślepskiem i porażce BBTS Bielsko-Biała 1:3 z AZS Stal Nysa i awansowali na pozycję lidera tabeli pierwszej ligi.

Czarni Radom - Ślepsk Suwałki 3:1 (25:22, 16:25, 25:18, 25:21)
Czarni: Neroj, Prygiel, Wachnik, Radomski, Gałązka, Grzechnik - Filipowicz (libero) oraz Gonciarz, Ostrowski, Ferek, Kałasz.