Czarni Radom pokonali Jadar (zdjęcia)

/sid/
Jakub Wachnik (w ataku) oraz pozostali siatkarze Czarnych Radom pokonali 3:0 KPS Jadar Siedlce Ł. Wójcik
Siatkarze Czarnych Radom, w meczu 5. kolejki pierwszej ligi, pokonali bez straty seta KPS Jadar Siedlce.

Mecz Czarnych z Jadarem oglądał komplet kibiców. Radomianie wygrali spotkanie, nie tracąc seta, chociaż rywale kilkakrotnie prowadzili w poszczególnych partiach Za każdym razem podopieczni Wojciecha Stępnia potrafili jednak zmobilizować się i odrobić straty. Po raz pierwszy, w wyjściowym składzie, na boisko wybiegł Jakub Wachnik. Młody przyjmujący radomskiej drużyny był jednym z wyróżniających się zawodników.

- Mecz był zacięty, Siedlce zaprezentowały wysoki poziom - przyznał po meczu Robert Prygiel, grający drugi trener Czarnych. - Jesteśmy beniaminkiem i dla nas nie ma łatwych spotkań, Straty nas nie załamują, a wręcz odwrotnie, mobiliuzują, co pokazaliśmy w dzisiejszym pojedynku.

Czarni Radom - KPS Jadar Siedlce 3:0 (25:21, 25:22, 25:22).
Czarni: Neroj, Prygiel, Wachnik, Gutkowski, Grzechnik, Kałasz - Filipowicz (libero) oraz Ostrowski.