Czarni Radom pokonali lidera! (zdjęcia)

/sid/
Czarni Radom pokonali 3:0 BBTS Bielsko-Biała, a najlepszym zawodnikiem meczu został Jakub Wachnik (z numerem 7) Ł. Wójcik
W meczu na szczycie pierwszej ligi siatkarzy, Czarni Radom pokonali 3:0 BBTS Bielsko-Biała.

Kibice, którzy przyszli dopingować Czarnych, wicelidera tabeli pierwszej ligi, w starciu z liderem z Bielska, nie byli zawiedzeni. Radomianie zagrali niezwykle skutecznie i pewnie wygrali mecz, nie tracąc żadnego seta. Dzięki zwycięstwu Czarni zmniejszyli stratę do bielszczan do 2 punktów. Najlepszym zawodnikiem meczu wybrano Jakuba Wachnika, przyjmującego Czarnych.

- Myślę, że najważniejszy był pierwszy set - przyznał po meczu Wojciech Stępień, trener Czarnych. - Seria naszych bloków odmieniła jego losy. Na odprawie przed meczem mówiliśmy, o tym, że jeśli zagramy co najmniej 75 procent tego, co pokazujemy na treningach, stworzymy dobre widowisko i nie będzie się czego wstydzić.

Czarni Radom - BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:22, 25:20, 25:17)
Czarni: Neroj, Prygiel, Wachnik, Kocik, Gałązka, Kałasz - Filipowicz (libero), Pszenny (libero) oraz Radomski, Gonciarz, Ferek.