Cztery medale w mistrzostwach świata, ekipy Gym Team Radom!

SzS
Julita Tkaczyk Trzeciak ze swoimi podopiecznymi archiwum klubu
Bardzo udany występ na Litwie zaliczyły młode gimnastyczki z Radomia. Przywiozły cztery medale z mistrzostw świata.

W miniony weekend zawodniczki grupy Gym Team, działającej przy MDK Radom wspaniale zaprezentowały się podczas Mistrzostw Świata w Fitness Gimnastycznym Dzieci FitKid WFFWBBF. Impreza odbyła się na Litwie. Dziewczęta wzięły udział zarówno w kategorii solo jak i w duetach. Niestety kontuzja jednej z zawodniczek wyeliminowała występ w kategorii trio. Do Radomia wróciły bogatsze o cztery medale MŚ .
Oto wyniki naszych reprezentantek:
Srebrne medale w kategorii solo zdobyły Iga Lament - do 10 lat oraz Natalia Gałek - do 11 lat. Brązowy medal przypadł Neli Janas -do 13 lat. Medal tego samego koloru zdobyły Iga Lament oraz Natalia Gałek w kategorii duety. Poza podium na czwartym miejscu uplasowały się: Aleksandra Piątek oraz na miejscu piątym Maja Piwońska. W duetach wysokie 4 i 5 miejsce zajęły Maja Piwońska i Nela Janas oraz Natalia Gałek i Maja Piwońska. Był to dla dziewcząt debiut w imprezie tak wysokiej rangi.
Przypomnijmy, że trenerem tej ekipy jest Julita Tkaczyk Trzeciak.

[ZDJĘCIA] Radomskie cheerleaderki są coraz lepsze i prezentują poziom ekstraklasowy!

QUIZ. Radomskie gwiazdy sportu. Potrafisz ich rozpoznać?

Radomiak Radom. Kadra na sezon 2019/2020. Oto pełny skład "zielonych" na nowe rozgrywki w Fortuna 1 Ligi

[HIT] Radomianka, Aleksandra Buczyńska, to jedna z najpiękniejszych polskich tenisistek!