Czwarta liga. Koncert gry lidera Pilicy Białobrzegi. Nasz zespół rozgromił Podlasie Sokołów Podlaski

Włodzimierz Łyżwa
Piłkarze Pilicy pokonali Podlasie.
Piłkarze Pilicy pokonali Podlasie. Włodzimierz Łyżwa
W meczu 14 kolejki (pierwszej z rundy wiosennej) czwartej ligi mazowieckiej, lider tabeli Pilica Białobrzegi na własnym boisku rozgromiła Podlasie Sokołów Podlaski.

Pilica Białobrzegi - Podlasie Sokołów Podlaski 6:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Kamil Czarnecki 5, 2:0 Bartosz Zawadzki 22, 3:0 Mateusz Gliński 57 z karnego, 4:0 Damian Winiarski 60, 5:0 Mateusz Gliński 72 z karnego, 6:0 Michał Kucharczyk 85.
Pilica: Adamczyk - Niedziela (80 Strzałkowski), Walasek, Karasek, Klinicki, Stanisławski (64 Skrzypek), Zawadzki (64 Rawski), Gliński, Michalski, Winiarski (70 Król), Czarnecki (64 Kucharczyk).

Już w 5 minucie, Kamil Czarnecki otworzył wynik meczu i podopiecznym trenera Tomasza Grzywny grało się bez stresu. Za kilkanaście minut podwyższył na 2:0 Bartosz Zawadzki. Podlasie po dwóch ciosach przestało być groźnym zespołem w tym meczu dla lidera tabeli.
Po przerwie nasza drużyna dała koncert gry i wbiła jeszcze cztery gole. Na 3:0 podwyższył Mateusz Gliński z rzutu karnego, który został podyktowany za faul na Damianie Winiarskim. Drugą jedenastkę też wykorzystał Mateusz Gliński, podyktowaną z kolei za faul na Michale Kucharczyku.
Goście kończyli mecz w dziewiątkę.
W środę 11 listopada, Pilica Białobrzegi rozegra mecz zaległy z Wilgą w Garwolinie. Początek o godzinie 13.

[HIT] Radomianka, Aleksandra Buczyńska, to jedna z najpiękniejszych polskich tenisistek!

QUIZ. Potrafisz rozpoznać radomskie gwiazdy sportu?

Co obecnie robią byli piłkarze Radomiaka Radom. Jedni nadal grają w piłkę, inni zostali trenerami, sędziami, prezesami