Czwarta liga mazowiecka. Oskar Przysucha przegrał na własnym boisku 1:2 z Pogonią II Siedlce. Trener Paweł Górak oglądał mecz z trybun

Włodzimierz Łyżwa
Przemysław Nogaj, gracz Oskara Przysucha.
Przemysław Nogaj, gracz Oskara Przysucha. Włodzimierz Łyżwa
W meczu 11 kolejki czwartej ligi mazowieckiej, Oskar Przysucha przegrał 1:2 z Pogonią II Siedlce.

Oskar Przysucha - Pogoń II Siedlce 1:2 (1:1)
Bramki: 0:1 Marcin Burkhardt 14, 1:1 Tomasz Zagórski 28, 1:2 Tomasz Litwiński 85 z karnego.
Oskar: Grzyb - Włodarczyk, Gromski, Kornacki, Wicik - Szczodry (84' Kubryn), Sala, Czarnota, Zagórski (84' Kołtunowicz), Nogaj (65' Kowalczyk) - Janiszewski (73' Bojek).
Zespół Oskara w meczu z rezerwami Pogoni w roli trenera prowadził Dawid Sala.

Pierwszy trener Paweł Górak oglądał mecz z trybun. To kara za czerwoną kartkę jaką został ukarany podczas meczu z Pilicą w Białobrzegach.

W 14 minucie, Marcin Burkhardt bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego pokonał bramkarza Oskara. Po kilkunastu minutach podopieczni trenera Pawła Góraka wyrównali. Przemysław Nogaj dograł piłkę w pole karne do Tomasza Zagórskiego, który skierował piłkę do siatki.
Losy meczu rozstrzygnęły się w ostatnich minutach meczu. Goście zwycięskiego gola strzeli z rzutu karnego, podyktowanego za faul Patryka Czarnoty na jednym z piłkarzy Pogoni.