Czwarta liga mazowiecka. Radomiak II Radom zremisował z Klubem Sportowym Warka (ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU)

Włodzimierz Łyżwa
W meczu czwartej ligi mazowieckiej, Radomiak II Radom zremisował 1:1 z Klubem Sportowym Warka.Radomiak II Radom - KS Warka 1:1 (1:1)Bramki: 0:1 Rafał Sobczak 17, 1:1 Kacper Pankowski 32. Radomiak II: Majchrowicz - Białogłowicz (77 Wieczorek), Dorożyński, Podsiadło, Pankowski, Diane (60 Łyko), Wołczyński, Klimas, Osiej (63 Skuza), Dobrasiewicz, Puzan.Warka: Lutzardo - Makuch, Kacperkiewicz, Szkopiński (46 Knajdrowski), Sobczak (55 Bylak), Olszak (79 Madej), Witan, Zieliński, Wierzbicki, Głogowski, Stefański. Prowadzenie dla Warki uzyskał Rafał Sobczak pokonując bramkarza rezerw w sytuacji sam na sam. Wyrównał Kacper Pankowski efektownym strzałem z linii pola karnego. Na początku drugiej połowy radomski zespół od utraty gola raz uratowała poprzeczka, raz słupek. W 78 minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem Warki znalazł się Jarosław Wieczorek, ale golkiper gości nie dał się pokonać.  W 89 minucie, goście nie wykorzystali rzutu karnego. Filip Majchrowicz bramkarz Radomiaka obronił strzał Michała Knajdrowskiego.ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU>>>
W meczu czwartej ligi mazowieckiej, Radomiak II Radom zremisował 1:1 z Klubem Sportowym Warka.Radomiak II Radom - KS Warka 1:1 (1:1)Bramki: 0:1 Rafał Sobczak 17, 1:1 Kacper Pankowski 32. Radomiak II: Majchrowicz - Białogłowicz (77 Wieczorek), Dorożyński, Podsiadło, Pankowski, Diane (60 Łyko), Wołczyński, Klimas, Osiej (63 Skuza), Dobrasiewicz, Puzan.Warka: Lutzardo - Makuch, Kacperkiewicz, Szkopiński (46 Knajdrowski), Sobczak (55 Bylak), Olszak (79 Madej), Witan, Zieliński, Wierzbicki, Głogowski, Stefański. Prowadzenie dla Warki uzyskał Rafał Sobczak pokonując bramkarza rezerw w sytuacji sam na sam. Wyrównał Kacper Pankowski efektownym strzałem z linii pola karnego. Na początku drugiej połowy radomski zespół od utraty gola raz uratowała poprzeczka, raz słupek. W 78 minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem Warki znalazł się Jarosław Wieczorek, ale golkiper gości nie dał się pokonać. W 89 minucie, goście nie wykorzystali rzutu karnego. Filip Majchrowicz bramkarz Radomiaka obronił strzał Michała Knajdrowskiego.ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU>>>

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani