Czwarta liga mazowiecka. Rezerwy Radomiaka Radom przegrały z Tygrysem Huta Mińska (ZDJĘCIA Z MECZU)

Włodzimierz Łyżwa
W meczu 23 kolejki czwartej ligi mazowieckiej, Radomiak II Radom przegrał 0:3 z Tygrysem Huta Mińska. Mecz rozegrano w Pionkach. Radomiak II - Tygrys 0:3 (0:2)Bramki: 0:1 Koszela 29 z karnego, 0:2 Piotr Haber 39, 0:3 Daniel Witak 90.Radomiak II: Koptas - Puzan, Czajkowski (65 Wieczorek), Podsiadło (46 Kartasiński), Pankowski, Białogłowicz, Lament (80 Prawda), Wołczyński, Łyko, Osiej, Dobrasiewicz.W ciągu kilkunastu minut pierwszej połowy rozstrzygnęły się losy tego meczu. W 29 minucie za faul naszego bramkarza Wiktora Koptasa sędzia podyktował rzut karny. Michał Koszela nie pomylił się z jedenastu metrów. Na 2:0 podwyższył kapitan Tygrysa, Piotr Haber, który huknął z 20 metrów. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki. ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU>>>Włodzimierz Łyżwa