Czwarta Liga. Oskar Przysucha dwa razy przegrywał, ale wygrał 3:2 z Mazovią Mińsk Mazowiecki (ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU)

Włodzimierz Łyżwa
Przemysław Nogaj (z lewej) strzelec trzeciego gola dla Oskara w meczu z Mazovią. Włodzimierz Łyżwa
W meczu czwartej ligi mazowieckiej, Oskar Przysucha po bardzo dobrym meczu pokonał 3:2 Mazovię Mińsk Mazowiecki, przegrywając 0:1 i 1:2.

Oskar Przysucha - Mazovia Mińsk Mazowiecki 3:2 (1:2)
Bramki: Mariusz Moskwa 30, Przemysław Śliwiński 51, Przemysław Nogaj 78 - Igor Krasznevski 20, Wojciech Wocial 35 karny.
Oskar: Mazur - Bojek (63 Sala), Moskwa, Klimas, Kornacki - Nogaj, Zagórski (63 Janiszewski), Czarnota, Skałbania (82 Gromski), Wicik, Śliwiński.

Bardzo duże słowa pochwały należą się podopiecznym trenera Łukasza Wiśnika, piłkarzom Oskara. Jego dwukrotnie w meczu z Mazovią przegrywała 0:1, 1:2, by ostatecznie wyciągnąć wynik na 3:2 i tym samym zdobyć trzy cenne punkty.

W 20 minucie Igor Kraszewski z dość ostrego kąta pokonał bramkarza Oskara. Do momentu straty gola, gospodarze mieli dwie bardzo dobre okazje do zdobycia bramki, mieli je Piotr Skałbania i Przemysław Śliwiński. W końcu udało się wyrównać, po strzale z metra Mariusza Moskwy, który wepchnął piłkę do bramki Dominika Puska. Radość z szeregach Oskara nie trwała zbyt długo. W 35 minucie za zagranie piłki ręką w polu karnym przez Tomasza Zagórskiego, arbiter wskazał na jedenasty metr. Karnego wykorzystał doświadczony Wojciech Wocial.

Po zmianie stron Oskar bardzo szybko wyrównał. W pole karne piłkę zagrał Przemysław Nogaj, a zamykający całą akcję na tak zwanym drugim słupku Przemysław Śliwiński, skierował piłkę do siatki. Napór gospodarzy trwał i w 80 minucie Piotr Kornacki popisał się bardzo dobrym podaniem w pole karne do Przemysława Nogaja, który mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza gości.
Wygrana jak najbardziej zasłużona, a nawet zbyt skromna.