Czwarta liga. Oskar Przysucha - Naprzód Skórzec 3:0. Gole strzelali Tomasz Janiszewski i Tomasz Zagórski

Włodzimierz Łyżwa
Tomasz Zagórski, strzelec drugiego gola dla Oskara w meczu z Naprzodem Skórzec.
Tomasz Zagórski, strzelec drugiego gola dla Oskara w meczu z Naprzodem Skórzec. Włodzimierz Łyżwa
W meczu 15 kolejki czwartej ligi mazowieckiej, Oskar Przysucha pokonał 3:0 Naprzód Skórzec. Już za tydzień, w sobotę 13 listopada mecz na szczycie, Oskar zagra z MKS w Piasecznie. Początek o godzinie 11.

Oskar Przysucha - Naprzód Skórzec 3:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Tomasz Janiszewski 15, 2:0 Tomasz Zagórski 30, 3:0 Tomasz Janiszewski 61.
Oskar: Wieczorek - Sala, Gromski, Moskwa, Kornacki, Zaręba, Zagórski, Czarnota, Figarski, Wicik, Janiszewski (74 Nogaj).

Łukasz Wiśnik, trener Oskara zaskoczył trochę ze składem na mecz z Naprzodem. Kilku podstawowych piłkarzy posadził na ławce rezerwowych, między innymi Przemysława Śliwińskiego, Piotra Skałbanię, Przemysława Nogaja, Macieja Klimasa. Z kolei Michała Bojka z gry wyeliminowały żółte kartki.
Nie przeszkodziło to w wygraniu meczu z Naprzodem. Już w 15 minucie po zagraniu Przemysława Wicika do Tomasza Janiszewskiego, ten drugi pokonał bramkarza gości. Po kwadransie gry, Tomasz Zagórski podwyższył na 2:0. Asystę przy tym golu zaliczył Piotr Kornacki.
Po przerwie drugiego w tym meczu dołożył Tomasz Janiszewski i po kilku minutach przysuski szkoleniowiec dał mu zmianę.