Czwarta liga. Oskar Przysucha - Podlasie Sokołów Podlaski 1:0. Gol Karola Karwowskiego (Zobacz zdjęcia z meczu)

Włodzimierz Łyżwa
19 minuta meczu, Oskar - Podlasie. Po strzale Przemysława Śliwińskiego (w białym stroju) piłka trafiła w boczną siatkę. Włodzimierz Łyżwa
W meczu czwartej ligi mazowieckiej, Oskar Przysucha pokonał 1:0 Podlasie Sokołów Podlaski. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Karol Karwowski.

Oskar Przysucha - Podlasie Sokołów Podlaski 1:0 (0:0)
Bramka: 1:0 Karol Karwowski 66.
Oskar: Wieczorek - Bojek, Moskwa, Klimas, Kornacki - Grzesiński, Kołtunowicz, Riad (59 Nogaj), Wicik, Karwowski, Śliwiński (87 Sala).

Podopieczni trenera Łukasza Wiśnika do meczu z Podlasiem przystąpili bez Patryka Czarnoty (pauza za żółte kartki), Tomasza Bogołębskiego i Jana Imiołka (kontuzje).
W pierwszej połowie bliski strzelenia gola dla gospodarzy był Przemysław Śliwiński. Najpierw piłką trafił w boczną siatkę, później uderzenie gracza Oskara zablokował obrońca Podlasia. Pod koniec pierwszej połowy dwa razy mocnymi strzałami popisał się Przemysław Wicik, ale tez nie dało one efektu bramkowego.
Rzut karny dla Oskara
W 56 minucie za faul na Przemysławie Śliwińskim, sędzia z Kielc podyktował rzut karny. Strzał Mariusza Moskwy obronił bramkarza gości Jakub Bieliński.
Oskar jeszcze bardziej wziął się do roboty i dążył do strzelenia gola. W 66 minucie po zagraniu Piotra Kornackiego do Karola Karwowskiego, ten drugi z kilku metrów skierował futbolówkę do siatki.
Końcowe minuty meczu, to napór Podlasia i dążenie do strzelenia wyrównującego gola. Bardzo dobrze w naszej bramce spisywał się Paweł Wieczorek.