Czwarta liga. Oskar Przysucha pokonał 3:1 Orła Baniocha (ZDJĘCIA)

[email protected]
W meczu drugiej kolejki czwartej ligi mazowieckiej grupy drugiej, Oskar Przysucha pokonał 3:1 Orzeł Baniocha. Oskar Przysucha - Orzeł Baniocha 3:1 (2:1)Bramki: 1:0 Tomasz Bogołębski 17, 1:1 Eryk Agnyziak 25 z karnego, 2:1 Tomasz Bogołębski 43 z karnego, 3:1 Mateusz Gromski 59.Oskar:  Mazur - Bojek, Moskwa, Klimas (50 Gromski), Kornacki (82 Sala), Nogaj, Zagórski, Czarnota (76 Janiszewski), Bogołębski, Wicik (75 Zaręba), Skałbania (65 Śliwiński)W 17 minucie po zagraniu piłki przez Piotra Kornackiego do Tomasza Bogołębskiego, ten drugi strzałem z około 20 metrów pokonał bramkarza Orła. Szybko goście wyrównali, po strzale z rzutu karnego, którego sprowokował nasz bramkarz Jakub Mazur. Jeszcze przed przerwą, podopieczni trenera Łukasza Wiśnika odzyskali prowadzenie. Za faul na Piotrze Kornackim, arbiter podyktował rzut karny, którego na gola zamienił Tomasz Bogołębski. Po zmianie stron na boisku rządzili tylko piłkarze gospodarzy. Szybko podwyższyli prowadzenie, po strzale głową Mateusza Gromskiego (zagranie z rzutu rożnego Tomasza Zagórskiego). Oskar powinien wygrać znacznie wyżej, dobrych okazji nie wykorzystali Przemysław Śliwiński i Tomasz Zagórski.ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU
W meczu drugiej kolejki czwartej ligi mazowieckiej grupy drugiej, Oskar Przysucha pokonał 3:1 Orzeł Baniocha. Oskar Przysucha - Orzeł Baniocha 3:1 (2:1)Bramki: 1:0 Tomasz Bogołębski 17, 1:1 Eryk Agnyziak 25 z karnego, 2:1 Tomasz Bogołębski 43 z karnego, 3:1 Mateusz Gromski 59.Oskar: Mazur - Bojek, Moskwa, Klimas (50 Gromski), Kornacki (82 Sala), Nogaj, Zagórski, Czarnota (76 Janiszewski), Bogołębski, Wicik (75 Zaręba), Skałbania (65 Śliwiński)W 17 minucie po zagraniu piłki przez Piotra Kornackiego do Tomasza Bogołębskiego, ten drugi strzałem z około 20 metrów pokonał bramkarza Orła. Szybko goście wyrównali, po strzale z rzutu karnego, którego sprowokował nasz bramkarz Jakub Mazur. Jeszcze przed przerwą, podopieczni trenera Łukasza Wiśnika odzyskali prowadzenie. Za faul na Piotrze Kornackim, arbiter podyktował rzut karny, którego na gola zamienił Tomasz Bogołębski. Po zmianie stron na boisku rządzili tylko piłkarze gospodarzy. Szybko podwyższyli prowadzenie, po strzale głową Mateusza Gromskiego (zagranie z rzutu rożnego Tomasza Zagórskiego). Oskar powinien wygrać znacznie wyżej, dobrych okazji nie wykorzystali Przemysław Śliwiński i Tomasz Zagórski.ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU Włodzimierz Łyżwa